آموزش نکات روابط زناشویی موفق

6 صحبتی که هر فردی باید با همسر خود داشته باشد

چرب زبان

چند سال اول زندگی بسیار مهم است. و آن چه یک زن و شوهر را در کنار هم نگه می دارد، واقعا آن قدر اسرارآمیز نیست. اگر زوجین بتوانند این شش اصل و زمینه را درک کنند، یا حداقل شروع به بحث و گفت و گوهای سالم در مورد آن ها کنند، می توانند برای بقیه عمر خود پایه و اساس محکمی ایجاد کنند.

1- پول

هر زوجی باید وقت صرف کند تا نه تنها وضعیت مالی و عادات فعلی خود را کاملا روشن کنند، بلکه یاد بگیرند که چگونه از شر بدهی ها خلاص شوند، چگونه از میان دیدگاه ‌های مختلف در مورد هزینه ‌ها راه صحیح را انتخاب کنند، نقش ‌ها و مسئولیت ‌های خود را مشخص کنند و از نحوه سرمایه گذاری در ازدواج خود مطلع شوند.

حتما بخوانید: اهمیت زیبایی زن و مرد در ازدواج (تجربه یک روانکاو)

2- صمیمیت و رابطه جنسی

بحث در مورد این که دوست دارید چند بار رابطه جنسی داشته باشید کافی نیست. زوجین باید وقت خود را صرف کشف چگونگی برقراری ارتباط با یکدیگر در مورد رابطه جنسی، چگونگی از بین بردن حواس پرتی ها و یادگیری تفاوت های عمده بین صمیمیت و رابطه جنسی و چگونگی به دست آوردن بیش ترین استفاده از هر کدام از آن ها کنند.

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

3-خودیابی

اگر هنوز برای فهمیدن و کشف خود زمان نگذاشته اید؛ غیر ممکن است که انتظار داشته باشید شخص دیگری شما را بفهمد، چرا به نحوه انجام این کار پاسخ می‌ دهید، چه چیزی واقعا شما را تحریک می ‌کند، و چه چیزی باعث می ‌شود که شما احساس آسیب‌پذیر بودن و ترس بکنید.

حتما بخوانید: نحوه ایجاد اعتماد در یک ازدواج: با 9 روش هوشمندانه

4- خانواده مبدا

خانواده ای که شما در آن بزرگ شده اید، همیشه تاثیر عمده ای در زندگی شما خواهد داشت. زوجین باید تا حد امکان در مورد خانواده های یک دیگر و فعالیت و تحرکات آن ها بیاموزند، در مورد حد و مرزها برای محافظت از ازدواج خود صحبت کنند و یاد بگیرند که سنت های جدیدی از خودشان ایجاد کنند.

5- تعارض سالم

دعوا و بحث و جدال لزوما نوعی پیش بینی در مورد طلاق نیست، اما روشی که یک زوج با یک دیگر درگیر می شوند، کاملا مشخص کننده است. زوجینی که می خواهند ازدواجشان دوام داشته باشد، باید یاد بگیرند که چگونه تعارض سالم، روش ها و ابزارهایی برای مشاجره عادلانه داشته باشند، و چگونه بارها و بارها عذرخواهی و طلب بخشش کنند.

حتما بخوانید: 26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر (رابطه های پایدار و طولانی)

6- ارتباطات

علاوه بر درگیری، زوج ها باید در اوایل یاد بگیرند که چگونه در تعاملات ساده و روزمره زندگی شنیده و درک شوند. یادگیری برقراری ارتباط خوب مانند بیمه پیشگیری از جنگ است که همه زوج ها باید برای آن سرمایه گذاری کنند و وقت بگذارند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

اگر یک زوج برای این شش مورد سرمایه گذاری کنند، تا آن جا که بتوانند در مورد خود، درباره یک دیگر، و در مورد آن چه که برای رسیدن به این نکات نیاز است اطلاعات کسب کنند، می توانند از آن سه سال گذشته و بسیار فراتر بروند.

حتما بخوانید: روش تقسیم عادلانه کارهای خانه در زندگی مشترک (5 ترفند موثر)

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا