آموزش خطاطی با خودکار و قلم (تصویری)

بهترین کتاب های pdf آموزش خوشنویسی باخودکار و قلم

در مطلب قبلی با آموزش تصویری و گام به گام خط شکسته با قلم نی و سپس آموزش تصویری و گام به گام خط شکسته تحریری با خودکار در خدمت شما بودیم. در این پست بهترین کتاب آموزش خوشنویسی را که در قالب فایل pdf می باشد برای شما تهیه نموده ایم. شما می توانید بصورت رایگان آنرا دانلود نموده و با الگوبرداری از این آموزش ها مهارت خود را در خوشنویسی بالا ببرید.

مقدمه :

خوشنویسی یکی از هنرهایی است که تمام افراد جامعه دوست دارند آنرا یاد بگیرند و مراکز زیادی هم وجود دارد که این هنر را به هنرجویان و علاقمندان آموزش می دهند. فراگیری این هنر کار مشکلی نیست و فقط به تمرین نیاز دارد. امیدواریم با استفاده از این آموزشها بتوانید مهارت کافی را در خوشنویسی با خودکار و قلم کسب نمایید.

مطلب مشابه : آموزش خوشنویسی انگلیسی با خودکار و قلم در ۲۰ گام +فیلم

سوره-ی-حمد-خط-علی-فراهانی

لینک دریافت کتاب آموزش خوشنویسی با خودکار 

لینک دریافت کتاب آموزش خوشنویسی با قلم :

خطاطی

پست مشابه : ۴۰تا از جدیدترین و زیباترین خطاطی ها با قلم و خودکار (فارسی و لاتین)

این نکته را هموره مدنظر داشته باشید که فقط با تمرین و تکرار است که دست شما راه می افتد و هیچ گاه تمرینات را به یکباره کنار نگذارید و آنرا ادامه دهید تا توانایی لازم را در این زمینه کسب نمایید. شما می توانید با استفاده از این آموزشها با تمرین روزی یک ساعت در طول یکماه مثل یک فرد ماهر خوشنویسی کنید این در حالی است که نیاز به گذراندن دوره و حضور در کلاس نخواهید داشت.

امیدواریم این بخش از آموزشها برای شما مفید بوده باشد. چنانچه سؤالی در این زمینه دارید در بخش نظرات آنرا با ما در میان بگذارید.

خوشنویسی-خودکار

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. نشر نمودن آموزش خط تحریری در شبکه های اجتماعی کار بسیار نیک است چون همگی میتواند از آن مستفید شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا