آموزش آرایشگری مبتدی تا حرفه ای (رایگان)

نکات آرایشی صورت گرد (روش آرایش صورت گرد)

چرب زبان

همه ما از چهره و ویژگی های زیبایی برخوردار هستیم که مختص هر فرد است. اما آن چه قابل توجه است این می باشد که، چرا هرگز از آن چه که داریم و به ما برکت داده شده خوشحال نیستیم؟ شما هر طور که هستید زیبایید و اگر هنوز فکر می کنید کافی نیست، این مقاله پیرامون نحوه آرایش کردن، برای شما مناسب است. در این جا بهترین نکات و راهکارهای آرایش برای صورت گرد وجود دارد که می توانید آن ها را در برنامه آرایش روزمره خود بگنجانید.

لطفا توجه داشته باشید، این نکات زیبایی به جای پنهان کردن، ویژگی های مختص صورت های گرد را برجسته می کند. اگر برای پنهان کردنشان این جا هستید، به جای درستی مراجعه نکرده اید. بعلاوه، لطفا گردی صورت خود را با چاقی خودتان، همراه نکنید. این دو هیچ ارتباطی با هم ندارند! باور نمی کنید؟ در گوگل سرچ کنید: افراد مشهور با صورت گرد. پاسخ خود را دریافت خواهید کرد. و بعدا از من تشکر خواهید کرد.

به نظر من پیشانی بزرگ، گونه های بزرگ و چانه گرد، زنانه و زیبا به نظر می رسد. قبل از شروع به خواندن این عناوین و عدم ارتباط بین عنوان و مطالب، لطفا به خاطر داشته باشید که این مقاله برای تغییر ساختار صورت شما نیست و یا صورت گرد شما را باریک تر نشان نمی دهد، بلکه برای برجسته کردن فرم و ویژگی های صورت شما است. این مقاله در مورد آرایش برای صورت گرد، بیش تر از آن که ویژگی های مربوطه را مخفی کند، روی تقویت و برجسته کردن آن ها تمرکز دارد. از همین جا شروع می کنیم!

 


آرایشگری

توی این پک فوق العاده، آرایشگری، کاشت ناخن و خودآرایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! آرایشگری رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! یا با یه آرایش لایت، توی هر جمعی بدرخش!


 

بهترین نکات آرایشی قابل استفاده برای صورت های گرد:

1- ابروهای خود را هایلایت کنید

هایلایت ابرو

چشمان شما نقطه کانونی صورت شما هستند و قطعا یک ابرو کاملا مرتب و منظم توجه را به سمت چشمانتان جلب می کند. ابروهای خود را باریک نکنید و یا با موچین از ریشه درنیاورید بلکه فقط آن ها را پر کرده و به شکل مرتب و یکنواخت در آورید. ابروی پر یکی از ضروری ترین آرایش ها برای صورت گرد است. از سایه مداد یا ژل ابرو یا هر آن چه برای شما مناسب است، استفاده کنید. سایه های ابرو را آزمایش نکنید. زیرا سایه ها می توانند نمای کلی ابروهای شما را خراب یا از بین ببرند. دستیابی به یک جفت ابرو که بسیار زیبا مرتب و یکدست شده و به صورت قرینه در بیایید بسیار دشوار است و باید بتوانید بر آن مسلط شوید. شما در زندگی پیروز هستید و در صورتی که در انجام این کار مهارت کافی ندارید، نگران نباشید!

چند روش اشتباه آرایش خانم‌ها که آن‌ها را پیرتر از سن واقعی‌شان نشان می‌دهند

بر اساس فرم ابرو و آن چه که بیش تر از همه به صورت شما می آید، آموزش های ابرو را در یوتیوب جست و جو کنید و متناسب با آن پیش بروید. نکته حرفه ای: کمانی کردن ابروها می تواند به ایجاد بعد در صورت کمک کند و الگویی را برای بیننده ایجاد کند که هنگام مشاهده صورت شما از آن استفاده کند. در اصل یک بعد به چهره شما می بخشد.

2- نکات مربوط به آرایش چشم برای صورت های گرد

نکات مربوط به آرایش چشم برای صورت های گرد

همان طور که قبلا ذکر شد، چشم شما نقطه کانونی است. آرایش مناسب برای صورت گرد در اصل به معنای تکمیل مهارت های آرایش چشم است. چشمان شما اولین چیزی هستند که دیگران می بینند بنابراین کاری کنید که وقتی بیننده به چشمان شما می رسد همه چیز را تمام کنید. منتها اگر سایه چشم ندارید، حداقل خط مژه خود را برجسته کنید. از خط چشم پر رنگ یا سایه چشم قوی استفاده کنید، هر کدام را که ترجیح می دهید. برای ظاهر خود در طول روز، سایه های چشمگیر و خنثی را امتحان کنید زیرا بدون این که بر چهره شما غلبه کنند نوعی درخشش و جرقه به چشمانتان اضافه می کنند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

در شب هنگام و موقع مهمانی ها سنگ تمام بگذارید. چشم هایتان را دودی کنید یا از سایه چشم پر رنگ استفاده کنید تا تیپ ظاهری شما را تکمیل کند. مژه های خود را فراموش نکنید. ریمل بزنید، زیاد از آن استفاده کنید. ریمل قطعا چشمان شما را جذاب می کند و این توهم را ایجاد می کند که چشمان شما از آن چه در واقعیت هستند، بزرگ تر می باشند.

3- نحوه استفاده از رژ لب: نکات

نحوه استفاده از رژ لب: نکات

لب هایی که از شکل اصلی خود بیرون می آیند، توهم داشتن لب هایی مصنوعی و پر را ایجاد می کنند. با لب هایی که خیلی خوب رنگ شوند به طوری که با ته رنگ پوست شما جور در بیاید، مطمئنا می توانید توجهات را به لب های خود جلب کنید. اگر به طور طبیعی لب هایی پر و شاداب دارید، آن را یک امتیاز اضافه محسوب کنید. در صورت نداشتن لب های پر و مناسب، فقط سعی کنید آن ها را با مهارت به نمایش بگذارید! این بهترین نکته برای صورت های گرد است که تا کنون آموخته ام.

10 نکته مهم برای انتخاب بهترین رنگ مو مناسب چهره تان

به من اعتماد كنید، هيچ كس متوجه این امر نمی شود منتها فقط در صورتی امکان پذیر است که برخلاف یک جوکر به آن ها جلوه بدهید. در حالی که این کار را انجام می دهید، از محدوده لب هایتان فراتر نروید. فقط با یک خط لب نوک تیز، حدود نیم سانتی متر خارج از خط لب خود را بکشید و آن را به طور مساوی پر کنید. این کار به طور خودکار ظاهری از لب های کامل را ایجاد می کند. نکته مهم دیگر برای آرایش مناسب برای صورت های گرد، استفاده از رنگ ها بر اساس رنگ پوست است. در این جا لیستی مختصر از این که کدام رنگ بیش تر برای شما مناسب است، آورده شده است:

رنگ مناسب آرایش با توجه به تن پوست شما:

  • کسانی که پوستی روشن با ته رنگ زرد دارند، سراغ سایه هایی مانند صورتی یا رنگ توت بروند و از رنگ نارنجی پرهیز کنند.
  • کسانی که ته رنگ پریده دارند، رنگ پرتقالی و قرمز گوجه ای را انتخاب کنند. از صورتی های مایل به قرمز خودداری کنید. هم چنین می توانید سایه های عمیق سورمه ای یا بورگاندی را انتخاب کنید.
  • کسانی که رنگ پوست تیره دارند، به دنبال سایه های ساده مانند قرمز تیره یا صورتی پر رنگ باشید. از رنگ های ملایم و روشن خودداری کنید.
  • کسانی که رنگ پوست زیتونی تیره دارند، از رنگ هایی عمیق تر مانند ارغوانی یا سرخابی استفاده کنید. از رنگ پوست زیبا خود بهره ببرید و لب های خود را متناسب با آن رنگ کنید. این حالت صورت گرد شما را متعادل می کند.

4- نحوه استفاده از رژ گونه برای صورت های گرد

اضافه کردن رژ گونه روی گونه ها قطعا راهی برای جلب توجه دیگران به گونه هایتان است. برای خانم هایی که صورت گرد دارند، نکته این است که رژ گونه را به شکلی بزنید که گونه هایتان پر و حجیم به نظر نرسند. انجام این کار باعث می شود گونه های شما گرد به نظر برسد و کاملا مشخص شوند، ظاهری که سعی داریم از آن جلوگیری کنیم.

در حین استفاده از رژ گونه، به جای حرکت دورانی، حرکت های خود را به صورت مورب و خلاف خطوط منظم گونه حرکت دهید؛ این کار به طور کلی شکل جدیدی به گونه های شما می بخشد و بدون انجام هرگونه کانتورینگ یا برجسته کردن، حالت لاغری کمی به شما می دهد. تنها ترفند آرایش استفاده از رژ گونه است. این کار به گونه ای حالت طولی به گونه های شما می بخشد و استخوان های گونه شما را کشیده تر می کند بدون این که با درد سر کانتورینگ و برجسته کردن رو به رو شوید.

راز صورت زیبا چیست؟ (9 کاری که باید انجام دهید)

هنگام انتخاب رژ گونه، هوشمندانه عمل کنید. روی استفاده از مقداری که اعمال می کنید زیاده روی نکنید. هنگامی که برس خود را داخل پودر رژ گونه می چرخانید، با ضربه زدن روی آن مقدار اضافی را از بین ببرید و سپس برس را روی گونه های خود بمالید. هر میزان اضافی باعث می شود شما شبیه یک دلقک به نظر برسید.

هم چنین به یاد داشته باشید که هنگام استفاده از رژ گونه، گونه هایتان را به آن آغشته نکنید و آن را به پوست خود فشار ندهید. با فشار دادن رژ گونه روی پوست، کرم استفاده شده روی پوست از بین می رود و لک زیادی روی پوست ایجاد می کند. در عوض برس را به آرامی روی پوست خود بکشید و بسیار ملایم رفتار کنید. رژ گونه باید لایه لایه ایجاد شود، نه این که همه آن را به یکباره روی پوست استفاده کنید.

آیشواریارای

ترفند های اصلاح صورت (10 نکته ویژه خانم ها)

به ویژگی های صورت خود افتخار کنید

اگر توجه کنید می بینید که من به کانتورینگ سنگین یا استفاده از برجسته سازی در هیچ موردی اشاره نکرده ام. چرا؟ زیرا به آن ها احتیاج نداریم. چرا وقتی که با اندکی دقت، می توانید تفاوت ایجاد کنید، این همه برای آرایش هزینه کنید. شما باید بدانید که آرایش زیاد واقعا ما را “زیبا” نمی کند. چرا ما باید خودمان را با افرادی که قبل از بیرون رفتن از خانه، از 10 لایه آرایش استفاده می کنند مقایسه کنیم؟ صبر کن! تو زیبا هستی، من زیبا هستم، همه ما زیبا هستیم. برای چیزی که ندارید دعا نکنید. شما هر آن چه را که لازم است؛ دارید.

توجه داشته باشید که این مقاله در مورد نکات آرایش برای زنان با صورت گرد به این دلیل نوشته نشده که احساس خاصی داشته باشید یا استانداردهایی در مورد ظاهرتان ایجاد کنید. شما یک زن مستقل قوی هستید که قدرت تصمیم گیری برای خود دارد و هر کاری را که بخواهید انجام می دهید. به آن چه دارید افتخار كنيد. خود را دست کم نگیرید و فراموش نکنید، بدترین دشمن شما، خود شما هستید. بنابراین شروع به دوست داشتن خود کنید، شما واقعا زیبا و کامل هستید.

شنیون

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا