آموزش آرایشگری مبتدی تا حرفه ای (رایگان)

نکات آرایشی صورت های بیضی (میکاپ صورت بیضی)

چرب زبان

همان طور که همه ما می دانیم آرایش بهترین دوست زن است. هنگام استفاده از آرایش، فرم صورت شما نیز نقشی اساسی در آن دارد. و استفاده خوب از آرایش نقش مهمی در ظاهر مناسب شما ایفا می کند.

در غیر این صورت، ممکن است با یک فاجعه رو به رو شوید. اگر صورت شما حالت بیضی دارد، از قبل دارای چهره ای تراش خورده هستید. بنابراین نیازی به انجام کانتورینگ زیاد ندارید. فقط این که با آرایش نیاز به برجسته کردن ظاهرتان دارید. شما در حقیقت دارا نیمی از یک برگ برنده هستید!

اصول آرایشی صورت بیضی شکل نیز به عوامل زیادی بستگی دارد – نوع پوست، رنگ پوست و نحوه تراش خوردن صورت.

 


آرایشگری

توی این پک فوق العاده، آرایشگری، کاشت ناخن و خودآرایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! آرایشگری رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! یا با یه آرایش لایت، توی هر جمعی بدرخش!


 

به گفته Sonia Kashuk یک هنرمند آرایشگر در نیویورک: “بهترین چیز در مورد داشتن فرم صورت بیضی این است که برای اثبات هر چیز نیازی به کار با آرایش ندارید. در عوض، روی زاویه دار کردن بعضی از قسمت ها تمرکز کنید.

وی هم چنین اضافه می کند: “در این جا هدف برجسته کردن بهترین ویژگی های شما است، زیرا هیچ چیز افراطی در مورد فرم صورت وجود ندارد یا نیازی به ایجاد تعادل نیست”.

راز های خوشتیپ بودن خانم ها (10 نکته کاربردی)

Eva Scrivo، یک آرایشگر ماهر و نویسنده می گوید “بسیاری از مدل ها صورت بیضی شکل دارند و آژانس های استعدادیابی اغلب به دنبال آن ها هستند. عکس های تقارن آن ها به دلیل تعادل ساختار استخوانی چهره شان از هر زاویه بسیار خوب عمل می کند. ”

و بنابراین، نتیجه نهایی ؟؟

چهره های بیضی، شکل متناسبی دارند که تقریبا با هر نوع آرایش عالی به نظر می رسند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

در این جا چندین راهنمایی در مورد افزایش جذابیت چهره بیضی شکل آورده شده است – 8 نکته برتر برای آرایش صورت بیضی شکل که بسیار تاثیرگذارند! آن ها را بخوانید و ببینید به جای این که نگاه خود را به اطراف بدوزید، چگونه می توانید با چشمان خود دیگران را جذب کنید. آماده اید؟

1- با اساس و ساختار طبیعی خود کنار بیایید و آن را قبول کنید:

بسیاری از نکات مربوط به آرایش صورت بیضی، گاهی اوقات شما را وادار می کنند تا رنگ پایه و فوندیشن پوست خود را تغییر دهید. در بعضی مواقع حتی باید نام تجاری را تغییر دهید.

منتها این کار را انجام ندهید

شما فقط به دلیل بیضی شکل بودن صورتتان لازم نیست مارک فوندیشنی را که استفاده می کنید تغییر دهید. تمام آن چه باید تمرکز کنید استفاده از یک فوندیشن ساده برای صورت بیضی شکل است. و دقت کنید این یکی از مواردی باشد که به رنگ پوست شما نزدیک است.

Jessica Lauren، یک آرایشگر نیویورک می گوید: “اگر می خواهید صورت شما کمی کوتاه تر و لاغر به نظر برسد، می توانید [در امتداد خط فک خود] یک سایه تیره تر از رنگ طبیعی پوست خود قرار دهید.”

word image 398

2- بر روی تنها یک ویژگی تمرکز کنید:

دو چیز – برای افراد با صورت بیضی آرایش چشم و آرایش لب نباید به طور همزمان انجام شود.

بیش تر صورت های بیضی شکل از خط فک تا سمت راست پیشانی متناسب هستند. بنابراین اگر رژ لب پر زرق و برقی برای خودنمایی دارید، آرایش چشم خود را محدود کنید.

در واقع، این یکی از 8 نکته مهم در مورد آرایش صورت بیضی است که خانم ها تمایل دارند آن را فراموش کنند یا از آن چشم پوشی کنند.

word image 399

ترفند های اصلاح صورت (10 نکته ویژه خانم ها)

3- با یک کرم برنزه کانتورینگ را انجام دهید:

در واقع، با صورت بیضی شکل به کانتورینگ زیادی احتیاج ندارید. منتها این بدان معنا نیست که کاملا از آن اجتناب کنید.

اگر کمی کانتورینگ در اطراف گونه های خود انجام دهید، تفاوت چشمگیری در ظاهر صورت خود مشاهده خواهید کرد.

این یک نکته عالی برای آرایش صورت بیضی شکل است.

word image 400

4- به جذابیت چشم هایتان توجه کنید:

فرض کنید می خواهید آرایش لب را انجام ندهید. مشکلی نیست، برای صورت بیضی شکل آرایش چشم را انجام دهید. وقتی با رنگ های صورتی، قرمز، بنفش و سبز به چشم هایتان جلوه می دهید، جلب توجه دیگران آسان تر می شود.

راز صورت زیبا چیست؟ (9 کاری که باید انجام دهید)

یک چیز را به یاد داشته باشید

هنگامی که مشغول جلوه دادن به چشمان خود هستید، از میزان آرایش لب هایتان بکاهید.

شما نمی خواهید به نوعی اشتباه آرایش کنید و مانند یک درخت کریسمس به نظر برسید، درست است؟

word image 401

5- قوس طبیعی ابروهایتان را حفظ کنید:

قوس های خود را به رخ بکشید، منظور ما از این حرف کمان ابروهای شماست تا از فرم صورت خود نهایت استفاده را ببرید.

یک ابرو قوس دار میزان جذابیت شما را بالا می برد و صورت شما را فوق العاده گیرا و جذاب نشان می دهد.

10 نکته مهم برای انتخاب بهترین رنگ مو مناسب چهره تان

6- گونه های خود را تو پر نشان دهید:

همه افرادی که صورت بیضی شکل دارند ممکن است به گونه های خود توجه کمی داشته باشند. استخوان گونه همان طور که می دانید، وسیع ترین قسمت صورت بیضی شکل را اشغال می کند. بنابراین برجسته سازی و تو پر نشان دادن استخوان گونه بزرگ ترین عاملی است که می تواند روی ظاهر کلی نقش “مثبت” یا “منفی” داشته باشد.

از آنجا که “رژ گونه” کم مصرف ترین محصول در هنگام آرایش است، کمی از آن استفاده کنید.

وقتی روی گونه های خود رنگ صورتی می زنید، درخشش، شکوه و جذابیت زنانه شما افزایش می یابد.

7- برق لب:

متوجه چیزی شده اید؟ ما تقریبا تمام قسمت های صورت شما را به جز لب ها پوشش داده ایم.

آیا می دانید، هنگامی که صحبت از نکات آرایش برای صورت بیضی شکل می شود، برق لب محصولی خارق العاده است؟ از برق لب برای رنگ دادن به لب ها یا ایجاد درخشش در آن ها استفاده می کنید – در هر صورت به کار بردن برق لب موثر است.

بنابراین، هر وقت احساس کردید که به دلیل آرایش مداوم لب ها مورد انتقاد قرار گرفته اید، پس تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از سایه های رژ لب تیره، برق لب و درخشان کننده لب، گیرایی و جذبه زیادی را به لب های خود اضافه کنید.

زمانی که لب های خود را مرکز توجه می کنید، آرایش چشم خود را ساده نگه دارید.

8- بهترین ویژگی های خود را به نمایش بگذارید:

برجسته سازی (هایلایتر) چیز خوبی است. از آن در مرکز پیشانی و چانه استفاده کنید تا این مناطق “نه چندان پنهان” صورت خود را برجسته کنید.

کمی از هایلایتر را به ناحیه گیجگاه خود اضافه کنید و آن را به سمت پایین و تا زیر چشم خود مخلوط کنید.

اگر می خواهید گونه های شما کمی تپل به نظر برسند، یک سایه تیره تر از برنز یا رژ گونه استفاده شده را در فضای تو خالی زیر استخوان گونه خود اضافه کنید. با افزودن سایه روشن تر از برنزه روی قسمت برجسته گونه های خود آن را متعادل کنید.

چند روش اشتباه آرایش خانم‌ها

در تمام صورت های بیضی شکل، یک قانون کلی وجود دارد که باید هنگام انجام آرایش به آن دقت کنید – این که چگونه عرض پیشانی، استخوان گونه و خط فک شما با یک دیگر اندازه و متناسب باشند. Reese Witherspoon برنده جایزه اسکار، نمونه کاملی از صورت بیضی شکل با پیشانی پهن، استخوان های گونه کشیده و چانه ای نوک تیز است.

امیدوارم این 8 نکته مهم در مورد آرایش صورت بیضی شکل مورد پسند همه کسانی که آن ها را خوانده اند واقع شده باشد. و سری بعد که بیرون می روید از آن ها استفاده کنید.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا