شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

راز های خوشتیپ بودن مردان (10 ترفند شیک پوش بودن)

احتمالا همه شما جزء مردانی هستید که راهکارهای مراقبت از خود را در پیش می گیرید. تصور کنید که شب می خواهید به بیرون بروید. به خودتان در آینه نگاهی می‌ اندازید. هنوز هیچ آمادگی پیدا نکرده اید اما مجبور هستید که چند دقیقه دیگر به جایی بروید. چه کار می‌ کنید؟

در این قسمت از سایت ۱۰ راهکار برای خوش تیپ تر شدن به شما آموزش خواهیم داد:

۱-هماهنگ کردن کمربند با شلوار

این راهکار برای مردان قد کوتاه بسیار مناسب است. اکنون برای شما یک راهکار کاربردی داریم که در آن باید شلوار را با کمربند ست کنید. مردان قد کوتاه اساساً به این روش بیشتر نیاز دارند زیرا پاهای آن ها به اندازه مردان دیگر بلند نیست. در نتیجه با این روش قد بلند تر نشان داده می شوند. زیرا توجه افراد از قسمت کمر کم تر خواهد شد.

۲- به رنگ ها و سایه ها توجه کنید

عینک های آفتابی جزء اکسسوری های بسیار قدرتمند هستند که می‌ توانند استایل و تیپ شما را بسیار زیباتر کنند. باید بیشتر در مورد آن صحبت کنیم. عینک ها یک فضای رمز آلود را ایجاد می‌ کنند. یعنی باعث می‌ شوند که افراد در مورد شما حس کنجکاوی بیشتری پیدا کنند. همچنین  صورت را قرینه کرده و آن را متعادل می کند. بنابراین هیچ استثنایی در مورد استفاده از عینک وجود ندارد.

عینک های مردانه هم تیپ و استایل های مختلفی دارند و شما در انتخاب آن ها آزادی عمل بسیار زیادی خواهید داشت.

۳- زیرپوش های یقه هفت بپوشید

تیشرت های یقه دار یا  ملوانی بسیار رایج هستند اما همه ماجرا نیستند.

اما پیشنهاد ما چیست؟ زیرپوش های یقه‌ هفت بسیار عالی هستند، زیرا توجه افراد دیگر را به قفسه سینه شما جذب می کنند و برای یک پوشش معمولی بسیار عالی جلوه می کنند.

نکته: هرگز از لباس های یقه هفت استفاده نکنید، مگر این که زیر پوش یقه هفت بپوشید.

چگونه پسر/مردی جذاب به نظر برسیم؟

۴- به اندازه بودن لباس توجه کنید

بارها و بارها روی این مسئله تاکید کرده ایم. اندازه بودن یک رمز کلیدی است. گران قیمت ترین لباس ها هم تا زمانی که روی بدن شما جلوه خوب و متناسب و اندازه نداشته باشند، و گشاد باشند، اصلاً جذابیت نخواهند داشت.

teddy shirts

در این قسمت راهکارهای سریعی را برای پیدا کردن یک تی شرت و لباس متناسب با اندازه بدن شما معرفی می کنیم.

  • باید بتوانید هنگام بستن یقه، انگشت خود را زیر یقه ببرید ، نه بیشتر و نه کم تر.
  • دقیقاً لبه بالای آستین دقیقاً باید روی لبه شانه شما نشسته باشد.
  • آستین ها باید به نرمی بازوی شما را پوشش داده باشند و بیش از حد تنگ و بیش از حد گشاد نباشند. با نگاه کردن می‌ توانید این موضوع را تشخیص دهید.
  • لباس در قسمت کمر نباید چین خورده باشد.

۵- کنتراست یا تضاد صحیح را در نظر بگیرید

باید یاد بگیرید که چگونه از رنگ های متضاد در لباس پوشیدن خود استفاده کنید که با توجه به تناسب پوستی شما یک ظاهر بسیار عالی را جذاب کند. زمانی که به دنبال رنگ های متناسب هستید، باید بدانید که بعضی از رنگ‌ های خاص برای بعضی از تناژ های پوستی مناسب تر هستند. انتخاب صحیح رنگ ها قطعاً به زیبایی چهره شما هم کمک می کند. در عکس زیر می توانید رنگ هایی را ببینید که برای هر نوع پوستی متناسب جلوه می کند.

خوب بیایید کمی در مورد انواع و رنگ‌های متضاد و کنتراست صحبت کنیم:

  • کنتراست بسیار زیاد برای مردان ( پوست روشن و موی تیره ): در این شرایط باید از رنگ های جیغ تر مانند سفید یا آبی پررنگ استفاده کنید که کنتراست زیادی را با ژاکت ایجاد کند.
  • کنتراست معمولی در مردان (پوست معمولی و موی تیره):  بهتر است که لباس های شما رنگ های ملایم تری مثل سبز زیتونی  داشته باشند.
  • کنتراست کم ( پوست روشن و موی روشن ): رنگ های نسبتاً خنثی و پاستیلی برای شما مناسب است. آبی ملایم و صورتی هم گزینه های خوبی خواهند بود.
  • کنتراست کم ( پوست تیره و موی تیره ): مردان با پوست تیره و یا سیاه باید استایل های با کنتراست مدیوم تا زیاد را استفاده کنند. هر چقدر که پوست شما تیره تر باشد، باید از رنگ های جیغ تر  استفاده  کنید. به طور مثال؛ از رنگ‌ هایی مثل بنفش یا فیروزه ای استفاده کنید.

 آموزش تصویری آداب دست دادن، غذا خوردن و حرف زدن

۶- جین های اندازه بپوشید

شلوار های لی یا جین جزء لباس های رایج می باشند اما بعضی از مردان از سایز غلط استفاده می‌ کنند. برای اینکه سایز شلوار جین شما بهترین حالت باشد ، باید نوع بدن خود را بشناسید و بر اساس آن خرید کنید.

چگونه آن را تشخیص می دهید؟ نسبت گرفتن ، راه حل این بازی است.  مردان لاغر در جین های مخصوص افراد لاغر و تنگ جذاب جلوه می کنند. مردان ورزشکار می توانند  از پوشیدن این جین های اسلیم خودداری کنند و یک جفت شلوار جین راسته همراه با بوت بپوشند.

body types

نظر شما در مورد شلوارهای دمپا چیست؟ شلوار شما باید از حالت راسته و یا لوله تفنگی کمی گشادتر باشد. البته ما در مورد گشادی بیش از حد صحبت نمی‌ کنیم اما گشادی در حد معمولی هم می تواند تعادل خوبی را ایجاد کند.

چطور باکلاس باشیم؟ (۲۳ عادت که مردان باکلاس دارند)

۷- به باشگاه بروید و دوش بگیرید

هر دو مورد در کنار یکدیگر بسیار مهم هستند، زیرا اعتماد به نفس شما را بالا می برند. اگر یک ماه است که به باشگاه نرفته اید، یکبار باشگاه رفتن نیز سطح اندورفین شما را بالا می برد و احساس شادی بالاتری به شما دست خواهد داد. ورزش کردن قطعاً راهی برای افزایش انرژی می باشد. همین موضوع در مورد دوش گرفتن هم صدق می‌ کند.

قبل از یک صحبت در کنفرانس یا حتی قبل از یک مهمانی ، حتما دوش بگیرید و شستشو  را سریع انجام دهید. به من اعتماد کنید. با این کار تر و تازگی پیدا می کنید و می توانید به راحتی با هر  چالشی مواجه شوید.

۸- خوش بو باشید

زمانی که صحبت از سریع لباس پوشیدن می‌ شود، باید به قدرت رایحه و عطر ها هم توجه کنید. استفاده بسیار کم از عطر تفاوت زیادی را ایجاد می‌ کند.

دنیای عطر های مردانه بسیار گسترده و پیچیده است اما باید راهی را انتخاب کنید که به سادگی به آن علاقه داشته باشید. پس ببینید که به چه بو و رایحه ای علاقه دارید و در مورد آن تحقیق کنید.

هندسه جنتلمن: لباس پوشیدن متناسب با فرم بدن

۹- به آرایشگاه بروید

همه مردان باید حدوداً دو بار در ماه به آرایشگاه بروند و موهای شان را مرتب کنند. نکته مهم این است که از یک آرایشگر ثابت استفاده کنید. پس هرگز به آرایشگر خود خیانت نکنید و آن را عوض نکنید‌.

چرا؟ زیرا او به خوبی می داند که چه مدل مویی به صورت شما می آید و چه مدل مویی برای شما مناسب نیست؛ مخصوصاً زمانی که قرار باشد به یک جای مهم بروید.

۱۰- عادات ساده ای برای حاضر شدن داشته باشید

احتمالاً  از محصولاتی برای موهای تان استفاده می کنید اما آیا تا به حال در مورد تغییر دادن آن ها فکر کرده‌ اید؟

انتخاب‌ های زیادی هنگام استفاده از محصولات مو برای شما وجود دارد. مثلاً می‌ توانید از انواعی از پمادهای مخصوص برای موهای صورت خود استفاده کنید. در مورد فیبر ها و خمیر های مخصوص موی صورت هم پیگیری کنید. نکته این جاست که یک راه جدید را برای خودتان ایجاد کنید اما اگر دیدید که تغییر را دوست نداشتید، دوباره از همان محصولات قبلی استفاده کنید.

نظرتان در مورد ریش گذاشتن چیست؟ قطعا ریش گذاشتن همراه با تمیزی و نظافت می تواند زیبا و جذاب جلوه کند. چربی های موجود در موی ریش را با براش ها تمیز کنید.  چربی برای ریش شما مناسب نیست و این چربی ها حاصل از لایه زیرین پوست هستند. از طرفی زمانی که موهای صورت رشد می‌کنند، پوست اطراف آن ها خشک می‌ شوند. روغن مخصوص ریش تضمین می‌ کند که این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد.

۱۴ فاکتور برای رسیدن به ظاهر جذاب (خصوصیات مردان جذاب)

در نتیجه  جذابیت ظاهری شما را بالا می برد. همچنین می توانید از بالم مخصوص ریش هم برای صورت تان تهیه کنید و همیشه آن را مورد استفاده قرار دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا