مهارت های روزمره برای زندگی بهتر

 از بین بردن لک صورت با خمیردندان (و میزان اثر آن)

هنر فردی

شاید برایتان عجیب باشد اما شما می‌ توانید با یک وسیله کاملاً دم‌ دستی پوست صورت خود را زیبا کنید. اگر به دنبال موثر ترین راه برای از بین بردن لکه های پوستی هستید ، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. ماسک های صورت خانگی زیادی هستند که می‌ توانند از طریق لوازم آشپزخانه به عنوان مثال ترکیب چند قطره آب لیمو با سفیده تخم مرغ روی پوست استفاده شوند و ظاهر پوست شما را بهبود ببخشند .

یکی دیگر از بهترین روش ها استفاده از خمیر دندان است اما آیا خمیر دندان برای لکه های پوستی نیز مناسب است؟

طبق نظر متخصصان پوست در آمریکا خمیر دندان یک اثر خشک کنندگی برای جوش ها دارد که می‌ تواند قرمزی و التهابات را کاهش دهد ، و چرخه طول عمر جوش را بکاهد. خمیر دندان حاوی موادی مانند جوش شیرین؛ هیدروژن پر اکسید‌ الکل، منتول و روغن های طبیعی و ترکلوسان است که باعث خشک شدن جوش ها می شود .

خمیردندان برای درمان جوش: همه نکات کاربردی

اگر چه متخصصان اشاره کرده اند که هیچ ماده ای در خمیر دندان وجود ندارد که تضمین کند ؛ این روش برای مشکلات دیگر هم به همین راحتی موثر است یا خیر و  هشدار می دهد که خشک کنندگی بیش از حد و یا حتی سوختگی هم می ‌تواند بعد از اعمال این ماده روی پوست ایجاد شود. بنابراین باید مراقب باشید که آن را فقط روی جوش تان بزنید و نه سایر قسمت های پوست.

ویدیوی روش استفاده از خمیردندان برای از بین بردن لک صورت

 

زنان از چه نوع چهره مردانه خوششان می آید؟ مردان چطور؟

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا