سایر هنرهای مهم

تصویرسازی: آموزش صفر تا صد با 12 درس+ نکات کاربردی

چرب زبان

به هنری برقراری ارتباط بین داستان و تصویر، تصویرسازی می گویند. تصویر سازی هنر بیان یک مفهوم پیچیده با تصاویر است و یک تصویرگر باید بتواند با در دست داشتن یک متن یا یک داستان آن را با تصاویر بیان کند به طوری که مخاطبان تنها با دیدن تصاویر متوجه داستان آن شوند. اگر نقاشی و تصاویر شما بیان کننده داستانی نباشد اثر هنر محسوب می شود اما دیگر تصویر سازی نیست.

یک تصویرگر با داشتن خلاقیت و قدرت خیال پردازی بالا می تواند احساس و مفهوم داستان را در غالب تصاویر به دیگران القا کند.

انواع تصویرسازی

دو نوع تصویرسازی وجود دارد؛ تصویرسازی دستی و دیجیتالی. تصویرگران تصاویر و نقاشی های داستان ها، انمیشن ها را خلق می کنند آن ها همچنین تصاویر بازی های کامپیوتری، تصاویر وب سایت ها و بنرهای تبلیغاتی را نیز کار می کنند.

تصویرسازی

یک تصویرگر می تواند تصاویر کتاب های کودکان، خواه پر از جزئیات و پیچیده باشند خواه تصاویر ساده لوحانه را خلق کند. در این مورد لازم است فرد تصویرگر خلاقیت بالایی داشته باشد و داستان را به وسلیه ی تصاویر به گونه ای بیان کند که برای کودکان کم سن و سال قابل درک باشد. همچنین تصاویر مجله ها و روزنامه ها که معمولا کاریکاتور و داستان های سیاسی هستند و به بیان یکی از مشکلات جامعه می پردازند نیز در زمره هنر های تصویرگران هستند.

آموزش رشته صنایع دستی، انواع آن و نکات کاربردی

همچنین یک تصویرگر می تواند در شرکت های تبلیغاتی، شرکت های رسانه های الکترونیک و صد البته در شرکت های انمیشن سازی و بازی سازی مشغول به کار شوند.

درباره شغل و تحصیل در حوزه تصویرگری

تصویرگری که در حوزه تبلیغات مشغول به کار است با دقت و توانایی های خود و به وسیله ی ابزارهای دیجیتالی می تواند به خلق ویدیو ها و انمیشن های هیجان انگیز و دیدنی بپردازد تا کالا یا خدمات مورد نظر را تبلیغ کنند. امروزه انمیشن های تبلیغاتی طرفداران زیادی دارد و بیشتر از سایر تبلیغات دیده می شوند. زیرا درانمیشن تصویرگر به اندازه قدرت تخیل خود می تواند پیش برود و آثاری پدید آورد که جالب و منحصر به فرد باشند.

تصویر

برای یادیگیری این هنر می توانید از دبیرستان شروع کرده و در این رشته تحصیل کنید. افراد دارای مدرک دیپلم تصویر سازی معمولا در سطوح اولیه مشغول به کار می شوند. تصویر سازان لازم است در این رشته آموزش های عالی را طی کنند و مهارتهای زیادی کسب کنند. تصویر سازی اصولا به صورت خودآموزی یا تحصیلات آموزشگاهی و یا دانشگاهی انجام می گیرد. اما مهم ترین نکته در کنار مدارک عالی تحصیلی داشتن نمونه کارهای فوق العاده و قوی است تا استعداد و خلقیت شما را به رخ بکشد. در نتیجه فرصت های شغلی بسیاری برای شما فراهم خواهد شد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

آموزش نگارگری، سبک ها، بازار کار و چند نمونه فوق العاده

دروس ویدیویی آموزش تصویرسازی

از پیج fa1:

جلسه اول

جلسه دوم

جلسه سوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

جلسه ششم

جلسه هفتم

جلسه هشتم

جلسه نهم

جلسه دهم

جلسه یازدهم

جلسه دوازدهم (به زودی)

جمع بندی و 2 نکته تکمیلی

آموزش هایی که لازم است برای تصویرگری بگذارنید شامل،آموزش هایی در زمینه های طراحی، پرسپکتیو، طراحی و تنظیم و همچنین هنرهای بصری می باشد. علاوه بر این دروسی مثل تاریخ تصویرسازی، تصاویر متحرک نقاشی، هنر دیجیتال و طراحی و خوشنویسی را باید فرا بگیرید.

حتما بخوانید: 44 مهارت کاربردی که هر مرد و زن باید بلد باشند

برای موفقیت در شغل خود، جذابیت عکس ها را افزایش دهید، داستان پردازی را جالب تر کنید، از تصاویر نامتعارف و جدید برای القای شخصیت برند مورد نظر خود استفاده کنید. در کل سعی کنید خلاقیت و قوه تخیل خود را گسترش دهید.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا