آموزش آرایشگری مردانه (تصویری و رایگان)

معرفی 12 مدل جدید موی مردانه با نام و معرفی مختصر جهت پیرایشگران

شفیع رسالت

علی رغم چیزی که بیشتر افراد فکر می کنند مدل موهای زیادی برای آقایان در انواع کوتاه، متوسط و بلند وجود دارد. اندازه موها یک بخش از مدل مو می باشد اما به غیر از اندازه آن باید به نکات دیگری در عقب، جلو و بغل مو دقت کنیم. مدل های موی زیادی برای مردان وجود دارد که حالتی کلاسیک دارند، در حالیکه مدل‌های دیگر ممکن است از مدل های جدیدتر و مدرن تر باشند. همچنین راه هایی برای سنتی به نظر رسیدن چهره افراد نیز وجود دارد. در این لیست بسیاری از انواع کوتاهی های مو برای مردان وجود دارد، اما مطمئن باشید که نباید به این لیست بسنده کنید، زیرا مدل ها بسیار است.

توجه به اینکه موهایتان کوتاه، متوسط یا بلند است، هر کوتاهی مویی می توانند در انواع مختلف حالت بگیرد. مهم تر از همه اینکه می توانید یک نوع مدل مو را با حالت متفاوت برای خودتان مرتب کنید و مثل این مدل موها در بیاورید. موهای نازک، کلفت، صاف و لخت به یک شکل دیده می شوند.
اصلا لازم نیست، زمانی که پیش آرایشگر رفتید، بخواهید از کلمات و اصطلاحات جدید استفاده کنید. هیچ کس نمی‌تواند تمام اسم های انواع مدل موها را بلد باشد. کافی است که عکس مدل موی مورد علاقه خود را به او نشان دهید.

1-مدل مو باز BUZZ

مدل مو باز BUZZ

شاید کلمه Buzz, شما را یاد یک قیچی بیاندازد. دلیل آن هم این است که این مدل، جزء کوتاه ترین مدل های مو می باشد. معمولاً این مدل را برای سربازان استفاده می کنند، اما می تواند یک انتخاب عالی برای افرادی باشند که در طول روز بسیار فعال هستند و نمی توانند هر روز به موهای خود برسند. کافیست که مو را در این مدل کوتاه کنید و به هیچ رسیدگی اضافی نیاز نخواهید داشت.

 


آرایشگری مردانه

توی این پک فوق العاده، آرایشگری مردانه و خودآرایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! آرایشگری مردانه رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار!


 

 


شینیون

توی این پک فوق العاده، بافت مو رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بافت مو رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! 


 

 


آرایشگری

توی این پک فوق العاده، آرایشگری، کاشت ناخن و خودآرایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! آرایشگری رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! یا با یه آرایش لایت، توی هر جمعی بدرخش!


 

پیشنهاد می شود که این مدل مو را خودتان در خانه کوتاه کنید. با این کار می‌توانید کوتاهی و بلندی موهای تان را خودتان انتخاب کنید. همچنین می توانیم خط ایجاد شده روی مو را کمی بالا و پایین کنید و گوشه های آن را طوری بزنید که انگار پیشانی شما بلند تر است. این خط قوس دار که تا ابروی شما ادامه پیدا کرده، باعث می شود که دیگران متوجه نشوند که این هم جزئی از مدل موی شما می باشد.

2- مدل موی ماهوتی

مدل موی ماهوتی

مو های ماهوتی بلندتر از نوع Buzz هستند و در قسمت جلو بلندتر می باشند. این موها از ناحیه بغل سر بسیار کوتاه هستند؛ به طوری که رنگ سفید پوست مشخص می‌شود. اگر بخواهید می توانید در حالت کلی و به تدریج آن را بلندتر بزنید.

3- مدل موی شرقی آیوی لیگ

مدل موی شرقی آیوی لیگ

این مدل مو از دو نوع قبلی بلند تر است. به طوری که می توانید گوشه های آن را تا آنجا که میخواهید بلندتر هم بزنید. موها در ناحیه پیشانی معمولا به سمت بالا می روند. این موها را باید رو به بالا شانه کنید. از لحاظ سنتی بهتر است که این موها کوتاه باشند، اما افراد مدرن ترجیح می دهند که از نوع بلند آن استفاده کنند.

4- مدل موی سزار

مدل موی سزار

مدل موی سزار، یک کوتاهی موی مردانه می باشد که توسط جولیو سزار ابداع شده است. این مدل موی کوتاه چتری های بسیار کوتاه دارد و به انواع موها می آید. موهای ضخیم و حتی نازک نیز می‌توانند از این مدل مو استفاده کنند. اگر تار موی نازکی دارید، حتما از این مدل استفاده کنید، زیرا باعث می شود که موهای شما ضخیم تر به نظر برسند. این مدل مو بسیار شبیه مدل موی ماهوتی می باشد. تنها تفاوت آن این است که مدل سزار بلندتر از دو نوع قبلی است.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

5- مدل موی بافت گندمی

مدل موی بافت گندمی
این مدل موی فرانسوی بلندتر از مدل موهای قبلی می باشد. موی شاخه ای یکی از اصلی ترین انواع مدل موی مردانه است که می تواند طیف وسیعی از روش ها را روی خود پیاده کند و با انواع مدل ها و استایل های متفاوت هماهنگی دارد. پسرانی که موهای ضخیم نسبتا فر یا کاملا فر دارند، می توانند از این مجموعه استفاده کنند و سپس با استفاده از محصولات موجود، موهایشان را صاف کنند.

6- مدل مو میخی

مدل مو میخی

مدل موی میخی جزء مدل موهای پرطرفدار در دنیای مدرن می باشد. این نوع مو را می توانید به هر مدلی در بیاورید و از زیبایی های آن لذت ببرید. اگر موهای ضخیمی دارید، حتما از این مدل مو استفاده کنید. معمولاً جلوی این نوع مدل، جلوتر از سطح پیشانی می آید.

7- مدل مو فرق از وسط

مدل مو فرق از وسط

شاید فکر کنید که این مدل مو دیگر از مد افتاده است. گاهی اوقات این مدل مو را مدل موی قارچی، جانی دپ، مدل موی امو می نامند. موهای کوتاه، بلند ، زاویه دار ، ضخیم یا نازک می تواند این نوع مدل مو را تجربه کند. اگر از این مدل خسته شدید، می توانید آن را پشت سرتان ببندید.

8- مدل های مو با اندازه متوسط

مدل های مو با اندازه متوسط

گاهی اوقات مایلید که اندازه موهای شما بین کوتاه و بلند باشد و حد متوسطی داشته باشد. معمولاً این مدل موها به تمام مردان می آید. علاوه بر آن، اینکه بهتر است بدانید مدل موی کلاسیک و شانه شده به یک طرف می تواند حجم موهای شما را بیشتر نشان دهد.

9- مدل موی پوش داده شده (پف کرده)

مدل موی پوش داده شده (پف کرده)

مدل مو های پوش داده شده، یکی از رایج ترین انواع مدل ها برای مردان می باشد. معمولا این مو از قسمت بلند و کوتاه تشکیل شده و می توان آن را روی موهای متوسط انجام داد. این مدل تقریباً کلاسیک محسوب می‌شود و رفته رفته بعد از مدت ها علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. مخصوصا اگر روی آن از روغن های مخصوص مو استفاده کنید، جذابیت آن را دو چندان خواهید کرد. در واقع امروزه این مدل موها مدرن محسوب می شوند.

10- مدل موی حلقه ای (کوفی)

مدل موی حلقه ای (کوفی)

مدل موی کوتاه یا حلقه ای معمولاً روی مدل‌های بلندتر از کوتاه انجام می شود و می توانید آن را هر مدلی که خواستید در بیاورید. این مدل مو به ظاهر افراد، حالتی کلاسیک می بخشد و معمولا به همه صورت ها می آید. تنها روش موجود این است که تمام قسمت جلوی آن را به سمت بالا حالت دهید.

11- فرق کج (یک طرفه)

فرق کج (یک طرفه)

دقیقاً باید اسم این مدل را فرق کج گذاشت. این کوتاهی را می توانید هر نوع خاصی در بیاورید و آن را از حالت یکنواخت خارج کنید. می توانید آن را کاملاً مرتب و یا شلخته، کوتاه یا بلند، رو به بالا یا رو به پایین و هر نوع مدل خاص دیگری در بیاورید.

12- مدل موی نواری

مدل موی نواری

قیچی روی این کوتاهی مو به خوبی مانور می دهد. این نوع مو کلاسیک محسوب می شود و نوک آن بلند تر است که معمولا آن را به سمت بالا جمع می کنند. تقریبا اندازه این مو متوسط است و میتوان مدل های مختلفی را روی آن اعمال کرد.

13- مدل موهاک

مدل موهاک

این نوع مدل مو از کشور هند گرفته شده است و در بین افراد زیادی از جمله سلبریتی ها و ورزشکاران پر طرفدار است. اگر بخواهیم خود کلمه موهاک را تعریف کنیم، به مویی گفته می شود که از بالا به سمت عقب هدایت شده است. مدل موهاک می تواند کم پشت یا پرپشت، بلند یا کوتاه باشد.

ضمنا صدها مدل دیگر و روش انجام بسیاری از آنها را می توانید از اینجا مشاهده کنید!

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫10 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا