آموزش آرایشگری مردانه (تصویری و رایگان)

معرفی 21 مدل جدید مو ویژه نوجوانان و کودکان برای پیرایشگران

چرب زبان

برخی از مدل موهای پسرانه ای که در ادامه مقاله خواهید دید، بلندتر هستند و یا نیاز به فرم دادن دارند. برای بیشتر کوتاهی های پیچیده، به کودکان اجازه دهید تا خودشان مدل را انتخاب کنند تا نسبت به ظاهری که پیدا خواهند کرد، زمان سشوار کشی و لوازم مورد نیاز برای حالت دهی آگاه شوند. بعضی از بچه ها می خواهند شیک و مرتب باشند و مدل موهای خاصی را هم می پسندند و برخی دیگر از مدلهای ساده که نیاز به سشوارکشی و مرتب شدن ندارند استقبال می کنند.

1-کراپ پُر+ فیدهای بلند

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/thegentlemanbarbers-cool-haircuts-for-boys-with-thick-hair-e1512513158361.jpg

این کراپ بافت دار در حال حاضر یکی از محبوب ترین مدل موها برای مردان است. همچنین برای پسر بچه ها هم مناسب است زیرا کوتاه کردن مو به صورت لایه ای، بافت ایجاد می کند و به همین دلیل فرم دادن به آن اختیاری است. ترکیب این مدل کوتاهی با فید های بلند، موها را کم حجم و سبک تر نشان می دهد.

2-موهای نوک تیز+ تتوی مو

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/shawnacausey-bright-red-green-blue-hair-color-for-boys-short-spiky-haircuts.jpg

این مدل موی خیره کننده از ترکیب رنگهای رنگین کمانی روی موهای بالایی سر با طراحی های زیگزاگی روی قسمت فید شده مو خلق می شود که یادآور شخصیتهای کارتونی است.

 


آرایشگری مردانه

توی این پک فوق العاده، آرایشگری مردانه و خودآرایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! آرایشگری مردانه رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار!


 

 


شینیون

توی این پک فوق العاده، بافت مو رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بافت مو رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! 


 

 


آرایشگری

توی این پک فوق العاده، آرایشگری، کاشت ناخن و خودآرایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! آرایشگری رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! یا با یه آرایش لایت، توی هر جمعی بدرخش!


 

3-فید + طراحی مو

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/jarredsbarbers-mens-hair-trends-for-boys-fade-hair-design.jpg

طراحی های مو می توانند به سبکهای مختلفی از طرح ژئومتریک گرفته تا طرح های نمادین و پیچیده و پر از جزئیات روی سر پیاده سازی شوند. این مدل موی ترکیبی جالب، از موهای بلند نوک تیز در بالای سر که به راحتی به هر مدلی فرم می گیرند و فیدهایی که تکرار می شوند به وجود می آید. پسران می توانند سمبلهای ابر قهرمانها، لوگوی تیم های ورزشی یا هر علاقه مندی را در قالب این سبک مدل مو نشان دهند. اگر حجم موهایتان کافی نیست برای رسیدن به چنین مدل هایی میتوانید با مراجعه به یکی از مراکز کاشت مو که در این مطلب معرفی شده اند موهای خود را بعد از 3 ماه بازیابی کنید.

4-فید یک طرفه

Boys Fade Haircuts

فید یک طرفه مدل موی محبوبی است چرا که با شانه کردن به یک طرف، راحت فرم می گیرد و در عین حال شیک و عالی به نظر می رسد. ترکیب آن با فیدهای بلند و لبه خطی انتخابی عالی برای هر پسری است که می خواهد فرم و حالت دهی به موهایش را یاد بگیرد.

5-مدل موی روی سر بلند

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/travisanthonyhair-cool-hairstyles-for-boys-long-on-top-short-sides-2017.jpg

یکی دیگر از مدل موهایی است که با شانه کردن روی قسمتهای فید سر را می پوشاند و نیاز به هیچ گونه فرم دهی ندارد.

6-مدل بسیار کوتاه + فید برای موهای فرفری

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/acutabovesparta-haircuts-for-boys-line-up-curly-hair.jpg

فید کردن مو جلوه ی خاصی به مدل موهای پسرانه می دهد اما می تواند به ویژه باعث سخت تر شدن فرم دادن به مدل موهای کژوآل و غیر رسمی شود. در این مدل، موهای بالای سر کمی بلندتر نگه داشته می شوند تا فرهای باقی مانده در آن ناحیه نیاز به حالت و فرم دادن به مو را رفع کنند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

7- مدل مو با فیدهای بلند برای موهای نرم و صاف

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/acutabovesparta-fade-haircuts-with-boys-wavy-hair.jpg

مدل موهای فید دار برای موهای نرم و صاف هم مناسبند. این مدل فید بلند به همراه حالت دادن به قسمتهای بالایی که حجم موها را زیاد نشان می دهد، صافی و نرمی مو را برطرف کرده و بدون نیاز به هیچ محصول آرایشی (ژل، تافت و …) خوش حالت به نظر می رسد.

8-مدل مو مخصوص کودکان نوپا

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/mozambeak-back-to-school-haircuts-2017-short-hair-toddler-boys-fade-e1512516559719.jpg

پسر بچه های کوچک معمولا مدل موی شیکی ندارند. این مدل موی بسیار کوتاه به همراه فید، آسانترین مدلی است که عالی به نظر می رسد و با خوابیدن تقریبا اصلا به هم نمی ریزد.

9-مدل مو با طره های نوک تیز + فید کم

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/travisanthonyhair-boys-fade-haircuts-spiky-hair-suavecito-matte-pomade.jpg

یکی دیگر از مدلها برای موهای ضخیم این مدل است که پسرها می توانند ظاهرش را به سلیقه خودشان حالت دهند و یا بگذارند بدون حالت باشد. فید بسیار زیاد در قسمتهای پایینی، لبه ها را از بین برده و فقط پوست سر دیده می شود.

10-مدل مو با فید کم

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/travisanthonyhair-spiky-fade-haircuts-for-boys-suavecito.jpg

این مدل موی نوک تیز با فید کم برای موهای نرمال و همچنین نرم و صاف مناسب است. این مدل مو با الگوی رشد تاج سر کوتاه می شود طوریکه وقتی از نیمرخ نگاه کنید، می بینید که موهای روی سر بلند و نوک تیز، پشت کمی کوتاه تر و قسمتهای پایینی فید شده اند.

11-مدل مو پف دار به همراه فید

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/gdmn_uk-pompadour-fade-for-boys-e1512516972934.jpg

مدل موی این نوجوان یکی دیگر از مدلهای محبوب است که قسمتهای بالایی پف دار شده و بخشهای پایینی فید می شوند. اگر به آن حالت بدهید بسیار خوش حالت به نظر می رسد، اما می توانید دست نخورده هم رهایش کنید.

12-مدل موی فوق العاده برای پسران

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/barber.josh_.o.p-fade-haircuts-for-boys-with-thick-hair.jpg

این مدل موی پیچ دار رو به عقب یکی دیگر از مدل موهایی است که در هر سنی فوق العاده به نظر می رسد و می تواند آراسته شود یا فرم داده نشده رها شود. فیدها هم دور تا دور سر بسیار محو هستند.

13-مدل مو با فید کم

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/uluprobarberuk-side-part-low-fade-haircut-for-boys-with-thick-hair-e1512517361831.jpg

این مدل مو با فید کم، تضاد چشم گیری بین قسمتهای سایه دار و حجیم مو که به یک طرف مایل هستند، ایجاد می کند.

14-مدل مو با طره حالت دار + فید بسیار محو

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/chrisbryant93-spiky-quiff-hairstyle-for-boys.jpg

این مدل موی مدرن و مد روز مناسب هر سنی است. حالت شیبداری که در قسمت طره آن به وجود آمده، حالت دادن به سبک های مختلف را آسان کرده است و حتی می توان آن را بدون فرم رها کرد. طرفین هم با یک خط تیغ زده شده طراحی شده است.

15- مدلهایی برای موهای فردار به همراه فید

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/chrisbryant93-fade-haircuts-for-boys-with-curly-hair.jpg

ساده ترین راه برای نمایش موهای فردار اینست که موهای قسمتهای بالایی را بلند رها کرده و طرفین و پشت را فید کنید.

16-کراپ بافت دار به همراه چتری

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/chrisbryant93-crop-fade-haircut-for-boys.jpg

این کراپ به همراه چتری هایی با لبه ضخیم، هم از محبوب ترین مدل های پسرانه است. فید های محو با بافتهای نوک تیز روی سر و چتری صافی که تا خط سفید کشیده شده، تضاد خوبی به وجود آورده است.

17-فید کاملا محو از میانه سر

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/joshconnollybarber-medium-length-fade-haircuts-for-boys.jpg

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/joshconnollybarber-fade-haircuts-for-boys.jpg

این مدل از آن مدلهایی است که یک پسر باید برای خودش انتخاب کند. عالی و شیک به نظر می رسد اما به اقلام آرایشی مثل ژل، تافت و … برای حالت دهی روزانه نیاز است تا تارهای مو جلوی چشم نریزد.

18- مدل موهاک به همراه فید برای پسران

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/dons_cuts-mohawk-fade-for-boys.jpg

مدل موی موهاک مد سال 2018 بوده و ظاهر جالبی به پسران می دهد. این مدل با فید قطره ای که تقریبا از پیشانی شروع شده و تا پشت وسط ادامه دارد و با نوک تیز شدن مو به سمت بالا بسیار شیک و جذاب به نظر می رسد.

19-مدل موی کج به یک طرف برای موهای مجعد

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/raelbronx-fade-haircuts-for-boys.jpg

در این مدل موی شیک و راحت، موها به سمت دیگر شانه می شوند و فیدها از بالا شروع شده اند. خطی به صورت نمایشی تیغ زده شده است، اما بدون آن هم مدل زیبایی خاص خودش را دارد.

20-مدل موهای جالب برای پسران

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/fresh_hov-comb-over-haircuts-for-kids-thick-hair.jpg

این مدل با کج شدن موها روی قسمت فید شده حجیم تر به نظر می رسد. فید قطره ای که تا پایین پشت پایین ادامه دارد، طول مناسبی در قسمت تاج سر ایجاد می کند تا از بالا پریدن موها جلوگیری شود.

21- مدل موهای آسان برای پسرها

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/no5_barbershop-texured-crop-hair-trends-for-boys.jpg

این مدل موی بامزه، آسان و بی دردسر و بسیار مناسب بچه های فعال و پر انرژی است.لایه ای شدن مو در قسمتهای بالایی ضمن افزودن بافت و جهت دادن مو به یک طرف، حداقل وزن و طول را بری موها به همراه می آورد.

22-مدل موی موهاک

https://www.menshairstyletrends.com/wp-content/uploads/2017/12/left_hand_fade-cool-haircuts-for-boys.jpg

این مدل موی فید دار جلوه ای متمایز از مدل موهاک را نمایش می دهد که حتی بدون جهت دادن و نوک تیز کردن موها به سمت بالا هم جلوه خاص خودش را دارد. خطوطی که با تیغ شکل گرفته اند و حالت دادن موها به فرم خروسی و ریختن کمی چتری نوک تیز ظاهر این مدل را کامل می کنند.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا