ریپورتاژ آگهی

لیست 10 تایی بهترین مراکز خدمات پرستاری در منزل

چرب زبان

استخدام پرستار در منزل برای مراقبت از بیماران، کودکان و سالمندان از جمله خدماتی است که روزبه‌روز برای آن با افزایش تقاضا روبرو هستیم. اگر شما هم در چنین موقعیتی هستید و یکی از اعضای خانواده نیاز به مراقبت همیشگی دارد، بهتر است به خدمات پرستار در منزل فکر کنید. در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین مراکز خدمات پرستاری را که خدمات نگهداری و پرستاری کودک در منزل و همچنین سالمند و بیمار را ارائه می دهند معرفی کنیم تا بتوانید پرستار مناسب خود را از طریق این مجموعه‌ها پیدا کنید.

لیست بهترین مراکز خدمات پرستاری در منزل

برای استخدام پرستار در منزل بهتر است از طریق مجموعه‌های خدمات پرستاری اقدام کنید که نیروهای حرفه‌ای را به شما معرفی می‌کنند. به این ترتیب می‌توانید به روشی مطمئن پرستار خود را استخدام کرده و با قیمت‌های مناسب خدمات حرفه‌ای دریافت کنید. به لیست بهترین مراکز خدمات پرستاری در منزل توجه کنید.

مرکز خدمات همپای سلامت

موسسه خدمات پرستاری در تهران همپای سلامت یکی از بهترین مراکزی است که خدمات پرستاری را در منزل ارائه می دهد. پرستاران این مرکز انواع خدمات لازم برای مراقبت و نگهداری از سالمند، کودک و بیمار را به متقاضیان گرامی ارائه می دهد. مشاوره رایگان این مرکز و پرستاران حرفه‌ای، صبور و باتجربه همپای سلامت از جمله وجه تمایزهای این مجموعه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با وب سایت رسمی مجموعه تماس بگیرید.

خدمات پرستاری ارسطو

این مرکز خدمات پرستار سالمند با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حوزه ارائه خدمات پرستاری در منزل فعالیت می‌کند. این مرکز به طور 24 ساعته خدمات خود را ارائه کرده و شما می‌توانید از طریق آن با پرستاران صبور، مهربان و ماهر ملاقات کنید.

دیگر خدمات این مرکز مواردی مانند ویزیت بیماران در منزل، کاردرمانی، گفتاردرمانی، انجام فیزیوتراپی، انجام انواع تزریقات و… می‌شود. می‌توانید برای اجاره دستگاه اکسیژن‌ساز نیز به این مرکز مراجعه کنید. همچنین این امکان فراهم شده است تا برای دریافت مشاوره و طرح سؤالات خود در مورد نگه‌داری از بیمار به طور شبانه‌روزی با مرکز خدمات پرستاری ارسطو در ارتباط باشید.

مرکز خدمات پرستاری تک زنگ سلامت

برای دریافت انواع خدمات پزشکی در منزل فقط تلفن را بردارید و به این مجموعه زنگ بزنید تا با یک تک زنگ در منزل شما حاضر شده و تزریقات بیمار را انجام دهند، زخم او را پانسمان کنند، فشار و قند خون بیمار را چک کنند، سرم وصل کنند و مراقب بیماران شما باشند.

می‌توانید کلیه خدمات پزشکی و مراقبتی از بیماران و سالمندان را در مرکز تک زنگ سلامت به صورت ساعتی، روزانه، ماهانه، تمام وقت یا پاره وقت رزرو کنید. همچنین فعالیت‌های این مرکز به صورت 24 ساعته ارائه می‌شوند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

یکی دیگر از تمایز‌های این مجموعه داشتن خدمات پرستار کودک در منزل برای مراقبت از کودکان در هر سنی است. به این ترتیب می‌توانید با آسودگی خاطر بیشتر فرزندان خود را در منزل بگذارید و به کارهای روز مره یا امورات دیگر رسیدگی کنید. تلفن‌های مشاورین مرکز سلامت تک زنگ به طور رایگان در موارد مرتبط به خانواده بیماران مشاوره سلامت می‌دهد.

word image 42611 2

مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش

پرستارانی که در این مرکز خدمات مراقبتی و پزشکی ارائه می‌کنند سفیر آرامش شما و بیمارتان خواهند بود. آن‌ها در کار خود حرفه‌ای هستند و با صبر و علاقه خدمات پزشکی را انجام می‌دهند. اگر لازم است سرم وصل کنید، قند خون و فشار خون بگیرید یا تزریقاتی در منزل انجام شود با این مرکز تماس بگیرید.

خدمات پرستاری عاطفه

این مجموعه دارای بیش از دو دهه سابقه در کار خدمات پزشکی برای سالمندان و بیماران است؛ در حالی که می‌توانید پرستاران آن را برای مراقبت از کودکان در منزل نیز استخدام کنید. خدمات پرستاری عاطفه دارای مجوز رسمی است و تحت‌نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت می‌کند.

خدمات مراقبت از سالمند و پرستاری در منزل نبض اول

سرویس‌های ارائه شده به بیماران در این مرکز واقعاً زیاد و متنوع هستند. برای بسیاری از خدمات پزشکی و پرستاری یا مراقبتی می‌توانید به این مرکز مراجعه کنید. در ترافیک و هوای آلوده بیمار خود را از منزل خارج نکنید؛ به پرستاران و کادر درمان مرکز نبض اول زنگ بزنید تا در زمانی کوتاه برای ارائه خدمات فیزیوتراپی، پرستاری و مشاوره در منزل شما حاضر شوند.

مرکز پرستاری آرامش اول

مراقبت از بیمار در منزل کار ساده‌ای نیست و به این منظور لازم است کل وقت خود را اختصاص دهید. علاوه بر این مراقبت از بیمار در منزل نیازمند دانش و مهارتی است که شاید بسیاری از همراهان به آن‌ مسلط نباشند؛ بنابراین استخدام پرستار سالمند از مجموعه آرامش اول کار عاقلانه‌ای است. برای انجام انواع تزریقات، ماساژدرمانی، انجام رادیولوژی، ویزیت پزشک و تعویض پانسمان با آرامش اول تماس بگیرید.

کلینیک پرستاری آیدا

این مرکز پرستاران خود را برای مراقبت از والدین پیر و فرتوت شما یا کودکان بازیگوش و خردسالتان می‌فرستد. کادر حرفه‌ای خدمات پرستاری آیدا انواع سرویس‌های پزشکی مانند انجام آزمایش‌های، فیزیوتراپی، اجاره و فروش تجهیزات پزشکی را برای مراجعین انجام می‌دهد.

خدمات پرستاری پروانه سفید در منزل

به نظر می‌رسد بهتر است شماره‌های این مجموعه را در تلفن خود ذخیره کنید تا در صورت نیاز به سادگی یک تماس خدمات حرفه‌ای و پشتیبانی کادر این مجموعه را در کنار خود داشته باشید. می‌توانید به صورت 24 ساعته با پروانه سفید تماس گرفته و درخواست کنید پرستاران حرفه‌ای با حضور خود در منزل بیمار شما را ویزیت کنند.

word image 42611 3

کلینیک پرستاری ناجی

این مجموعه ناجی کسانی است که بیماری در منزل دارند، والدین سالخورده خود را نمی‌توانند مراقبت کنند یا مادرانی که در ساعت‌های کاری نیاز دارند فرد دلسوزی در منزل به مراقبت از کودکشان مشغول شود. این مرکز با مجوز رسمی فعالیت می‌کند و یکی از مراکز معتبر و باسابقه‌ای است که برای دریافت خدمات پزشکی در منزل می‌توانید به آن اعتماد کنید.

مرکز پرستاری زندگی برتر

در زندگی امروزه افراد مشغله‌های زیادی دارند و کسی نمی‌تواند به طور 24 ساعته وقت خود را به پرستاری از بیماران در منزل و پرستار کودک اختصاص دهد. بهتر است در این موارد بیمار خود را از محیط بیمارستان دور کرده و در منزل از او مراقبت کنید. مرکز زندگی برتر با هدف ارائه خدمات حرفه ای پزشکی در منزل و کمک به افرادی که دانش و توانایی لازم برای انجام این کار را ندارند فعالیت می‌کند.

سخن پایانی

در این مطلب لیستی از 10 مرکز خدمات پرستاری که خدماتی از قبیل نگهداری و پرستاری سالمند در منزل و همچنین کودک و بیمار را ارائه می‌کنند، معرفی کرده‌ایم تا راهنمای شما عزیزان در مسیر انتخاب بهترین موسسه پرستاری برای دریافت خدمات باشد.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا