مهارت های فنی دیگر

5 تا از بهترین موسسات آموزش تعمیرات موبایل در ایران

موبایل

در این مطلب، بر اساس معیارهای مختلفی، 4 تا از بهترین موسساتی که کلاس دوره های تخصصی تعمیرات موبایل را آموزش می دهند، به شما معرفی می کنیم.

افزایش درآمد در بازار کار

1- یکی از مهم ترین عوامل برای موفقیت در بازار کار تعمیرات موبایل داشتن مهارت و تخصص کافی در تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل است. اگر به دنبال تخصص در کارتان هستید لازم است تا با ورود گوشی های جدید به بازار تمام اطلاعات مربوط به آن ها را به دست آورید و مقالات به روز را از شرکت های سازنده بخوانید تا اطلاعات به روزی داشته باشید.

2- مغازه خود را جایی راه اندازی کنید، که تردد در آن جا زیاد است و تعامل شما با دیگران بیشتر خواهد بود.همچنین می توانید مغازه خود را در مکانی که بورس تعمیرکاران موبایل یا بورس فروش موبایل است راه اندازی کنید.

3- بازاریابی یکی از نکاتی است که در همه مشاغل باید به آن توجه شود، از تمام پلتفرم ها برای تبلیغ کار خود استفاده کنید.

4- اما مهمتر از همه عوامل بالا کیفیت خدمات شما ست که تعیین کننده وفاداری یک مشتری و تبلیغات است. مشتری وفادار شما خود به تبلیغ خدمات شما پرداخته و از این طریق مشتریان شما روز به روز بیشتر و درآمد شما افزایش خواهد یافت.

5- منحصر به فرد باشید. خدمات اضافه و یا تخفیفات میتواند مشتریان زیادی را به مغازه شما جذب کند.

6- یکی از دیگر عوامل مهم برای موفقیت در این شغل و افزایش حس رضایتمندی در مشتریان سرعت در کار و خوش قول بودن است. این موضوع به قدری اهمیت دارد که به یک مزیت رقابتی تبدیل شده است.

7- از دیگر عوامل جذب مشتری و موفقیت در بازارکار تعمیرات موبایل در ایران به خصوص در ماه های اولیه فعالیت ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی در مقایسه با دیگر رقبا است.

مزایا و معایب تعمیر موبایل

ما بعنوان نمونه 10 درس بسیار مهم آموزش تخصصی تعمیرات موبایل (فیلم فارسی رایگان) را به شما نمایش دادیم. اما در اینجا می خواهیم بهترین دوره های آموزش موبایل را معرفی کنیم. این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. معیارهای ما عبارتند از:

 • کیفیت و تجهیزات کلاس ها
 • مهارت اساتید کلاس ها
 • قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکاناتی که دریافت می کنید
 • تنوع مهارت ها و آموزش ها
 • اعتبار مدرک ارائه شده و آموزشگاه
 • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی

1- کلاس های آموزش تهران پایتخت

دوره های آموزشگاه تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و لپ تاپ و همچنین آموزش تعمیرات حرفه ای نوت بوک وتبلت می باشد و دوره های فناوری اطلاعات و شبکه دوره های دیپلم کار و دانش برگزار می شود
حدود بیست سال سابقه در امر آموزش دارد. هر چند این آموزشگاه بصورت تخصصی به آموزش تعمیرات موبایل نمی پردازد ولی عملکرد نسبتا خوبی در این زمینه دارد.

 • تجهیزات نسبتا قابل قبول
 • هزینه کلاس ها کمی سنگین است
 • تنها دو شعبه در تهران دارد
 • اساتید باتجربه هستند و برندهای جدیدرا هم آموزش می دهند
 • و … .

این آموزشگاه فقط در تهران (میدان انقلاب و میدان رسالت) شعبه دارد.

website-min   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

2- کلاس های آموزشگاه انستیتو ایز ایران

موسسه آموزش تعمیرات موبایل

این موسسه با امکانات مناسب، دوره های تخصصی تعمیرات موبایل را در تهران برگزار می کند. همچنین برنامه های گسترده ای برای آموزش مجازی (آموزش از طریق اینترنت) برای کسانی که نمی خواهند در کلاس های حضوری شرکت کنند دارد. در کنار آموزش تعمیرات تخصصی موبایل در این موسسه، تعمیرات تخصصی تبلت نیز آموزش داده میشود. همچنین دوره های متعددی برای افرادی که عجله دارند یا دانشجویان در نظر می گیرد که به صورت نیمه خصوصی و فشرده هستند.

 • این موسسه با دارا بودن 5 گواهینامه بین المللی کاملا معتبر است
 • اعطای گواهینامه معتبر در پایان دوره
 • ارائه خوابگاه به کسانی که از شهرستان می آیند
 • امکانات موسسه نسبتا متعادل
 • قیمت ها کمی بالا
 • آموزش اکثر برندهای معتبر بازار
 • دارا بودن تنها یک شعبه در میدان انقلاب تهران
 • و … .

این آموزشگاه فقط در تهران (میدان انقلاب) شعبه دارد و خوابگاه هم ارائه می کند. همچنین خود موسسه اقدام به صادر کردن گواهی پایان دوره می کند.

website-min   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

همیشه، کلاس های آموزشی بهترین راه حل برای یادگیری تعمیرات موبایل نیستند. در اینجا ما بهترین بسته های آموزش تصویری تعمیرات موبایل را برای کاربران گلچین کرده ایم تا تعمیرات موبایل را بصورت اصولی و خودآموز یادبگیرند.

3- کلاس های تعمیرات موبایل پل

آموزش-تعمیرات-موبایل-در-تهران-1

آموزشگاه تعمیرات موبایل پل دارای سابقه طولانی در زمینه تعمیرات موبایل و تبلت می باشد و از استادان با تجربه در امر تعمیرات بهره می برد تا بتواند بهترین دوره آموزش تعمیرات موبایل را برای کارآموزان خود فراهم نماید. آموزش تعمیرات موبایل دارای سرفصل های متنوعی می باشد که تمام زوایای تعمیرات موبایل را پوشش می دهد و با جاگذاری آخرین گوشی های هوشمند در امر آموزش تعمیرات موبایل توانسته نظر کارآموزان را به سمت خود جلب نماید.

 • این آموزشگاه تجهیزات به روزی دارد
 • هزینه ها کمی بالاست
 • اساتید مجرب هستند و حتی بعد از دوره پاسخ شما را خواهند داد
 • مدرک معتبر ارائه می کند
 • و … .

این موسسه فقط در تهران شعبه دارد(خیابان انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی). این آموزشگاه دارای نمایندگی انستیتو آموزشی Technorepair انگلستان می باشد و مدرک ارایه شده در این آموزشگاه مورد تایید این موسسه بین المللی می باشد.

website-min   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

4- کلاس های آموزش پارسه

موسسه پارسه هم یکی از موسساتی است که کلاس های اموزش تعمیرات موبایل را در حد رضایت بخشی ارائه می کند. شما می بایست بتوانید انواع قطعات تلفن های همراه را عیب یابی ، تعمیر یا تعویض کنید . مثل تاچ گوشی , نمایشگر موبایل ,lcd , اسپیکر , برد گوشی , رم ,کارت حافظه , هارد , سی پی یو , مدار آنتن , جا سیم کارتی , دوربین , باتری گوشی و … که این موارد را در پارسه می آموزید.

 • هزینه ها متناسب و متعادل هستند
 • در چندین شهر شعبه دارد (علاوه بر تهران)
 • کلاس ها بصورت نیمه خصوصی برگزار میشود ولی با هزینه دوره عمومی
 • این آموزشگاه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای ، انستیتو ایزایران (صنایع دفاع) ، دانشگاه آزاد اسلامی ، ICB-QUALITY (ایتالیا) و … هم ارائه می کند.
 • ارائه کارت تخفیف ویژه خرید تجهیزات به دانش آموختگان با قابلیت تقسیط 16 ماهه
 • تجهیزات و اساتید بهترین نیستند
 • و …

این آموزشگاه در اکثر شهرستان ها شعبه دارد و مدرک هم ارائه می کند.

website-min   برای اطلاعات بیشتر به وبسایت این موسسه مراجعه نمایید

5- در شهرهای بزرگ

 • کرج: مهندسین برتر (آدرس: دهقان ویلا تماس: 02634409613)
 • اصفهان:  آموزشگاه تعمیر موبایل اصفهان (آدرس:میدان احمدآباد،ابتدای خیابان بزرگمهر،پاساژ برلیان  تماس: 09134000465)
 • شیراز: تکنیک نوین (آدرس: منطقه 2 تماس: 09173010964)
 • مشهد: موبایل آباد (آدرس: استقلال  تماس: 02143412000)
 • تبریز: آموزشگاه موبایل (آدرس: چهاراه آبرسان_جنب بانک ملت_ساختمان رسا تماس: 91010408-041)
 • قم: آموزشگاه پارسی ماد (آدرس: ابتدای خیابان توحید تماس: 38803340)
 • اهواز: آموزشگاه رسا (آدرس: امانیه، خیابان منصفی، نبش مدرس  تماس: 09169160950)

این آموزشگاه در اکثر شهرستان ها شعبه دارد و مدرک هم ارائه می کند.

website-min   برای اطلاعات بیشتر به وبسایت این موسسه مراجعه نمایید

بطور کلی

اگر در شهرستان هستید و نمی توانید به تهران رفت و آمد کنید، پیشنهاد ما کلاس های پارسه هست. اگر در تهران هستید و با قیمت کلاس ها مشکلی ندارید، آموزشگاه پل و در غیر این دو صورت، دو آموزشگاه دیگر را پیشنهاد می کنیم. ضمنا اگر وقت یا هزینه کلاس را ندارید، از بسته های آموزشی ما استفاده کنید و استاد را به خانه ببرید.

شما هم اگر آموزشگاه برگزار کننده تعمیرات موبایل خوبی در شهر خود می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا لیست بالا را کامل تر کنیم.

بسیار کاربردی

نوشته های مشابه

‫33 دیدگاه ها

   1. سلام دوستان ،
    اون کسایی که رفتن آموزشگاها و اموزش دیدن لطفا از تجربیاتشون توی آموزش دیدن بگن و اینکه کدوم آموزشگاه بهتره برای آموزش ممنونم از کمکتون ❤❤

  1. سلام دوست عزیز. من میخوام برم پارسه برای دوره تعمیر برد الکترونیک. خواستم ازتون بپرسم که آیا دوره اونا کفایت میکنه یا اصلا بدرد میخوره؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. من کامتک رفتم و الانم مغازه دارم و در حال کار هستم. بنحوی کامتک هم مرکز تعمیرات هست و هم آموزش میده و خیلی مفید هست. خواستین یه سرم اونجا بزنین.

 1. سلام به همگی دوستان، آموزشگاه خصوصی تعمیرات موبایل دماوند در استان مرکزی شهر اراک است ، باتوجه به متد آموزشی که داره(آموزش در محیط کار واقعی) و همچنین پشتیبانی فنی بعد از دوره و نیز هزینه مناسب با توجه به اینکه کلاس ها بصورت تک نفری و کاملا خصوصی میباشد بسیار شرایط خوبی دارد.

 2. آموزشگاه پل که الان شده تعمیرات 118 به هیچ وجه توصیه نمیشه بنده رفتم و ناراضی هستم

  1. سلام. دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی؟ آخه من میخواستم‌ دوره تعمیرات رو توی همین آموزشگاه بگذرونم ولی الان دلسرد شدم. لطفا راهنماییم کن. ممنون
   mysterious_times2012@yahoo.com

 3. پارسه افتضاحه افتضاح این موسسات فقط تبلیغ دارن ولی بازدهی نسبت به هزینه ای که میکنید هیچ…..هیچ….پول خودتون رو به باد ندهید دوستان برای یاد گیری تعمیرات فقط باید یه مدت کنار یه تعمیر کار خوب و باتجربه کار کنید اموزشگاه ها نتیجه ندارن…..

 4. سلام دوستان من آموزشگاه کامتک رفتم. این آموزشگاه متاسفانه چند تا دروغ به ما گفت : به ما گفتند مدرک فنی حرفه ای میدند ولی نه تنها اون مدرک رو ندادند برای مدرک بی ارزشی که خودشون صادر نمیکنند طلب دویست تومن پول کردن. گفتند کلاس یک ماهه هر روز یک ساعت ونیم ولی بعد از شروع کلاسها کلاسهاشون شد یک ساعت 14 جلسه ای و درنهایت گفتند دو جلسه رزرو نگه داشتیم اگه به مشکل بربخورید میتونید بیاید رفع مشکل کنید. و اینکه که این آموزشگاه سه تا اتاق داره و تو یکیش تجهیزات به روز گذاشتند و موقع ثبت نام اون رو به شما نشون میدند در صورتی که بعد از ثبت نام شما تو یکی از اتاقهای دیگه که تجهیزات معمولی که هر اموزشگاه دیگه ای هم داره آموزش میبینید. و من از مابقی دوستانی که مابقی دورها رو ثبت نام کردند پرسیدم کلاساشون تو اون اتاق با جهیزات خوب برگزار نمیشه. و اینکه استادشون هم برای تمام دوره ها یک نفر هست. کیفیت تدریس پایین و بیشتر به بطالت میره. و مربی دوره فاقد مهارت انتقال به هنرجو هست. در نهایت یک میلیون و ششصد هزار تومن برای ما بخاطر این 14 ساعت گرفتند.

  1. من که در آموزشگاه کامتک رفتم و بسیار بسیار رضایت دارم. الانم توی کرج مغازه دارم و مشغول به کار هستم. البته من دوره تخصصی تعمیر موبایل رو گذروندم و ۵ میلیون پول دادم. امری بود در خدمتم

   1. سلام بزرگوار .
    من مدت 15 ساله که مغازه دارم و الان میخوام دانشم رو اپدیت کنم
    و مسئله دیگه که برام تبدیل به معضل شده سکونت من در شهر مشهد و دوری از پایتخته
    به نظر شما که از مرحله از زندگی رو گذراندیم و تجربه دارین اومدم به کامتک و پذیرفتن این همه مشکلات برای کلاس های فوق حرفه ای و سطح یک (نه دوره مقدماتی و عمومی) ارزشمنده و بعدها ندامت و پیشیمونی گریبانگیرم نمیشه؟
    عاجزانه و برادرانه است میخوام کمکم که و حقیقت این تجربه رو بامن درمیان بزاری
    چون واقعیتش من بایستی ترک خانه و کاشانه و زن و فرزندانم رو مغازه ام رو بکنم و شرایطم نسبت به دوستان دیگه خاص در وپیچیده تر است .
    خیلی خیلی ممنونم و شرمنده وقت گرانبهاتون رو میگیرم

 5. سلام دوستان
  من تازه کلاسای اموزشگاه تهران پایتخت(شعبه انقلاب) (اسم استادشم پورمحمد)تموم کردم و اصلا راضی نیستم
  تمام حرفایی که قبل ثبت نام میزنن کشکه
  میگن کلاسای جبرانی دارن که دروغه
  هیچ مسئولیتی در قبال یادگیری شما قبول نمیکنن
  میگن معرفی به بازارکار دارن بازم دروغه
  ازم 10میلیون میخوان تا معرفی به بازارکار کنن
  سطح تدریسشون در حد ماست مالیه
  یک سری مطالب کلی میگن و زود ازش رد میشن
  وادارت میکنن ی کتاب بخری بعد میگن شما باید اون کتابا بخونین تا تعمیر کار بشین ما نمیتونیم همه چیزو بهتون یاد بدیم
  بعد از تموم شدن کلاسا هم یه جوری مختو میزنن که یه بار دیگه بیای برای یادگیری بیشتر دوباره دوره برداری
  مدرکشم اصلا مربوط به اینجا نیس
  کلی پول میگیرن ازت تا امتحانای فنی را برات ثبت نام کنن(اصلا خودت میتونی کتاب تعمیرات موبایلو بخونی بری امتحان فنی رو ثبت نام کنی)

  در کل اصلا اموزشگاه خوبی نیست
  پولتونو اینجور جاها خرج نکنین

 6. سلام دوستان کسی آموزشگاه فنی سازان توی تهران دوره تعمیرات سخت افزار را گذرونده ؟ اگه کسی گذرونده ممنون میسم تجربیاتشو در اختیار بذاره 🙂

 7. با سلام و وقت بخیر
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  نظرتون راجب آموزشگاه برتر، خانه سخت افزار، جزیره سخت افزار چیه؟

 8. من تو آموزشگاه همراه نوین دوره تعمیرات موبایل رو گذروندم . خیلی از نحوه برگزاری کلاسهاشون راضی بودم و تونستم بعد از تموم شدن کلاسهام برای خودم مغازم رو راه بندازم .از اون آموزشگاهایه که زیاد سر و صدا نداره اما گروهشون می تونم بگم فوق العاده قوی هستن
  یکم هزینشون بالا هست نسبت به تموم جاها اما ارزششو داده که الکی نری جایی وقتتو بگذرونی .
  یه بار خیلی خوب اموزش دادن پیشنهاد میکنم از این اموزشگاه هم اسم برده بشه چون حرفه ای کار انجام میدن

 9. من آموزشگاه زانکو رفتم صادقانه تنها آموزشگاه که با یه تیم خفن پشتیبانی فنی واقعی میده هم سخت افزارشون هم دوره نرم افزارشون اقای سید علی احمدی که فوق العاده س …
  تنها آموزشگاهی که قبول میکنه یک جلسه رایگان بشینی سرکلاس و پرداخت اقساطی داشته باشی…
  پیشنهاد میکنم حتما قبل از ثبت نام باهاشون ارتباط بگیرید

 10. سلام دوستان.
  با توجه به تظرات بنده هنوز هم متوجه نشدم کدوم آموزشگاه خوبه و ارزش شرکت کردن رو داره. دوستان راهنمایی بفرمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا