ریپورتاژ آگهی

تاثیر کامنت بر فروش محصولات پیج اینستاگرام

چرب زبان

آیا از تاثیر کامنت بر فروش محصولات خبر دارید؟ آیا می­دانید که همین  نظرات مثبت و منفی که در زیر پست ­های خود دریافت می­کنید، تا چه حد می­تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر بگذارند؟ طوفانی که شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام در دنیا به پا کرده­اند، غیر قابل انکار است. اگر در اینستاگرام فعالیت داشته باشید حتما از اهمیت فالوور، لایک و یا کامنت در اینستاگرام آگاهی دارید. بسیاری از مشاغل وجود دارند که از اینستاگرام به عنوان ابزاری قدرتمند برای تبلیغ و بازاریابی استفاده می­کنند. در اینجاست که می­توانید به اهمیت لایک و کامنت در اینستاگرام پی ببرید. مطمئن باشید اهمیت نظرات و کامنت ها به حدی برای مشاغل حیاتی و مهم است که میتواند حتی عامل موفقیت فروش بسیاری از پیج ها باشد.

یکی از بهترین روش ها برای افزایش کامنت های پست شما، خرید کامنت اینستاگرام است؛ افزایش کامنت ها تاثیر بسیار ویژه ای در رشد آمار فروش پیج شما خواهد گذاشت.

بررسی تاثیر کامنت بر فروش محصولات

کامنت در اینستاگرام می­توانند گرد و خاک اساسی در این پلتفرم محبوب به وجود آورد. بگذارید از شما سوالی بپرسیم، لطفا صادقانه جواب دهید. تا بحال چند بار با خواندن کامنت هایی در مورد یک محصول برای خرید آن ترغیب شده­اید؟ خیلی، اینطور نیست؟ این دقیقا همان معجزه ای است که کامنت های اینستاگرامی مسبب آن هستند.

تاثیر کامنت بر فروش محصولات باور کردنی نیست. وقتی شما از انواع رسانه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام برای بازاریابی و تبلیغ محصولات خود استفاده می­کنید، برای رشد و پیشرفت در کار خود به چند عنصر اصلی و شگفت انگیز نیاز دارید. فالوور، لایک و کامنت در اینستاگرام همان عناصری هستند وجود آنها برای رشد کسب و کارتان ضروری می­باشند. چرا؟

در هنگام خرید یک محصول در فروشگاه ها مانند پوشاک، خیلی به نظرات دیگران اهمیت می­دهیم. یا مثلا وقتی قصد داریم لوازم آرایش، مواد غذایی، کیف و کفش و هر محصول دیگری را خریداری کنیم، نظرات بقیه بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. تاثیر کامنت بر فروش محصولات در اینستاگرام نیز دقیقا به همین صورت است. به عبارتی می­توان گفت که کامنت در اینستاگرام یک شاهد معتبر برای محصولات شما در نظر گرفته می­شود.

کامنت در اینستاگرام، نشانه وجود مشتری

نظرات و کامنت های جدید در زیر پست­ های شما نشان دهنده این است که همه چیز دارد به خوبی پیش می­رود. در اصل کامنت ها مژده حضور مشتریان ثابت و بالقوه را در پیج به شما می­دهد. این یعنی کسب و کار شما مشتریان کافی دارد. مشتریان دوست دارند که ببینند پست های شما دارای لایک ها و کامنت های بسیاری است. تنها در اینصورت است که می­توانند به شما اعتماد کنند. تعامل و رابطه با مخاطبان از طریق کامنت و نظر دادن، بهترین توصیه ه­ای است که می­توانید از متخصصان بازاریابی بصری برای رابطه مشتریان و دیده شدن، دریافت کنید.

کامنت در اینستاگرام، نشانه اثبات اجتماعی بودن

یکی دیگر از موارد تاثیر کامنت بر فروش محصولات، این است که می­تواند شما را به عنوان فردی اجتماعی در اینستاگرام نشان دهد. شاید به نظر شما این مورد اهمیت زیادی نداشته باشد، ولی اشتباه می­کنید. مردم می­توانند با نگاه کردن به پست ها و کامنت های شما، همه چیز را در مورد کسب و کارتان متوجه شوند.

افزایش لایک اینستاگرام ارتباط مستقیمی با افزایش کامنت های پست شما دارد و میتواند در فروش بیشتر محصولات بسیار موثر واقع شود. کامنت در اینستاگرام یک مدرک مهم برای اثبات اجتماعی بودن و محبوبیت پیج شما به حساب می­آید. پست هایی که کامنت های زیادی دریافت می­کنند، نشان دهنده این است که آن پیج دنبال کنندگان خوبی دارد. برندی که سال ها در اینستاگرام فعالیت کرده است ولی تعداد لایک و کامنت کمی دارد، وجود یک مشکل بزرگ را خبر می­دهد. کامنت در اینستاگرام نشانه اجتماعی بودن شما می­باشد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

2 1

کامنت در اینستاگرام، نشانه وجود یک جامعه تازه

کامنت در اینستاگرام توسط مخاطبان جدید، می­تواند نشانه­ای از وجود و شکل­گیری یک جامعه اینستاگرامی جدید باشد. یعنی چی؟ یک پیج اینستاگرامی بدون لایک و کامنت را تصور کنید. چنین پیجی مانند یک جامعه مرده به نظر می­رسد. تنها چیزی که برای زنده کردن و بازگرداندن این جامعه به زندگی نیاز دارید، کامنت ها هستند. این مهمترین تاثیر کامنت بر فروش محصولات و تبلیغات اینستاگرامی محسوب می­شود.

نظرات و کامنت های مردم، دیگران را نیز برای درگیر شدن و پاسخ دادن به آنها تشویق می­کنند. کامنت های زیاد این امکان را برای شما فراهم می­کنند تا جمعیت فالوورهای خود را بزرگ­تر کنید. وجود دنبال کنندگان بیشتر برای پیج شما الزامی و مهم است. چرا که باعث می­شود سطح تعامل در پیج شما افزایش پیدا کند و در نتیجه به شما این توانایی را می­دهد تا به مخاطبان گسترده­ای دست پیدا کنید.

کامنت در اینستاگرام، پتانسیلی عالی برای تجارت

تاثیر کامنت بر فروش محصولات در اینستاگرام، چیز عجیب و پیچیده­ ای است. اگر هدف اصلی شما از ایجاد یک پیج تجاری، برقراری ارتباط با طرفداران و فالوورهای جدید است، باید توجه داشته باشید که هر نظر و کامنت در اینستاگرام چیزی برای تحلیل کردن در اختیار شما قرار می­دهد.

  • کامنت در اینستاگرام می­تواند به درگیر شدن افراد کمک بسیاری کند. درک اهمیت کامنت ها و فهمیدن آنچه برای مشتریان ضروری است، همان برگ برنده ­ای است که کسب و کارتان به آن نیاز دارد. برقراری رابطه خوب با مخاطبان یعنی اعتماد و اعتماد نیز همیشه با وفاداری همراه است.
  • تاثیر کامنت بر فروش محصولات در اینستاگرام به این صورت است که مردم نظرات و کامنت های زیر پست های شما را می­بینند و فکر می­کنند که اگر پست های شما از مخاطبان نظر دریافت می­کنند، پس حتما باید چیز خوبی باشد. در نتیجه، خود آنها نیز شروع به کامنت گذاشتن می­کنند.
  • کامنت در اینستاگرام باعث می­شود تا مردم برای بازدید از پیج شما کنجکاو شوند. همین امر باعث افزایش ترافیک در حساب اینستاگرامی شما می­شود. حتی ممکن است برخی از افراد با به اشتراک گذاشتن پست شما، به خودی خود در تبلیغ پیج شما نقش مهمی ایفا کنند. تعداد کامنت های زیاد باعث می­شود تا شما نسبت به رقیبان خود معتبرتر به نظر برسید.

این موضوع را حتما به خاطر بسپارید که مخاطبان اینستاگرام تنها زمانی برند یا محصولات شما را معتبر و قانونی می­دانند که فالوورها، کامنت ها و لایک های زیادی داشته باشید. مهم نیست که محصول یا کسب و کار شما تا چه اندازه معتبر و خوب است، تا زمانی که کامنت های زیادی از طرف مشتریان خود دریافت نکرده باشید، مردم می­توانند به راحتی شما را نادیده بگیرند.

به همین دلیل است که پیج هایی که میخواهند فروش بیشتری داشته باشند اقدام به خرید لایک فیک میکنند؛ چرا که افزایش لایک ها و کامنت ها میتواند سبب رشد فروش بیشتر محصولات در پیج اینستاگرام شما گردد.

راه های افزایش کامنت در اینستاگرام

برخی از موارد تاثیر کامنت بر فروش محصولات را بررسی کردیم و فهمیدیم که کامنت ها می­توانند تاثیر زیادی بر روی فروش محصولات و رشد کسب و کارها داشته باشند. اما یک سوال خیلی مهم در اینجا باید مطرح کرد، چگونه باید کامنت های خود را زیاد کنیم؟ خرید کامنت یکی از راه های بسیار ایده آل برای افزایش کامنت هاست و در کنار آن روش های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید تا برخی از راه های افزایش کامنت در اینستاگرام را با شما در میان بگذاریم.

3 1

جذب افراد با محتوای جذاب

کامنت در اینستاگرام به راحتی بدست نمی­آید. زمانی که یک پست یا تصویر زیبا و چشم نواز به اشتراک می­گذارید، انتظار دارید که بلافاصله کامنت های زیادی دریافت کنید، درست است؟ اما آیا فکر نمی­کنید مخاطبان تنها زمانی نظرات خود را با شما در میان می­گذارند که به پست و محتوای شما علاقه­مند باشند؟ تنها وقتی می­توانید از تاثیر کامنت بر فروش محصولات خود بهره ببرید که روش جالب و خلاقانه­ای را برای ارائه مطالب داشته باشید.

درخواست بازخورد و کامنت در اینستاگرام

یکی از راه های افزایش کامنت این است که نظر فالوورهای خود را در مورد محصول یا موضوع مرتبط بپرسید. شما حتی می­توانید با پرسیدن برخی سوالات غیر مرتبط، از نظرات مخاطبان برای بهتر کردن پیج اینستاگرام خود استفاده کنید.

ایموجی ها و کلمات کلیدی

برای مشاهده کردن تاثیر کامنت بر فروش محصولات، باید سعی کنید مشتری های خود را فعال نگه دارید. شما می­توانید از مخاطبان خود بخواهید که با استفاده از ایموجی ها و کلمات کلیدی یا هشتگ های مورد علاقه خود، نظرشان را بیان کنند. نیازی نیست که کامنت هایی طولانی از مشتریان دریافت کنید. با ایموجی ها و هشتگ های آنها نیز می­توانید برای بهبود پیج خود اقدام نمایید.

طراحی مسابقات برای جذب کامنت در اینستاگرام

کامنت در اینستاگرام را می­توانید با طراحی و استفاده از مسابقات اینستاگرامی افزایش دهید. چگونه؟ اینستاگرام می­تواند شما را قادر سازد تا با استفاده از مسابقات و بحث های فعال در اینستاگرام، محصولات خود را ارائه دهید و مشتریان را نسبت به خود علاقمند کنید.

برای مثال پیجی برای روز جهانی زن هدیه ه­یای برای مشتریان خود در نظر گرفته است. با این کار مخاطبان خود را تشویق می­کند تا برای شرکت در این طرح، نظرات خود را به اشتراک بگذارند. برای این که بتوانید کامنت های بیشتری از این راه به دست آورید، باید جوایز و هدایایی را انتخاب کنید که مشتریان مشتاقانه منتظر آن هستند. گذاشتن تخفیفات ویژه نیز یکی از راه هایی است که از امتحان کردن آن ضرر نمی­کنید.

کلام  آخر

همه ما می­دانیم که تاثیر کامنت بر فروش محصولات بسیار زیاد بوده و برای بازاریابی مشاغل و کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است. کامنت در اینستاگرام مهم است حتی اگر نظرات منفی و انتقاد کننده باشند. مطمئن باشید شما برای پیشرفت کسب و کارتان به این نظرات مثبت و منفی مشتریان نیاز دارید.

 

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا