آموزش آرایشگری مبتدی تا حرفه ای (رایگان)

آموزش آرایش چشم خمار (آرایش پلک افتاده)

چرب زبان

آرایش چشم با پلک افتاده نیاز به توجه بیشتری نسبت به چشم معمولی دارد، زیرا اگر درست انجام نشود، ممکن است چشم ها را ریز تر و یا بسته تر نشان دهد. راهکار های آرایشی زیادی برای این گونه چشم ها وجود دارد و با استفاده از ترفند های مختلف آن ها می توانید یک چشم جذاب و با آرایش دودی بدون ایراد را تجربه کنید. اصلا مجبور نیستید که برای آرایش این چشم ها به کلاس آموزشی بروید، فقط کافی است که بدانید باید روی کدام قسمت ها مانور دهید و تکنیک های میکاپی را به کار بگیرید تا بتوانید یک آرایش چشم جذاب و عالی داشته باشید.

فقط باید در این مورد، باید ها و نباید ها را دنبال کنید تا بتوانید در این امر استاد و حرفه ای شوید و از خط چشم به شکل صحیح استفاده کنید و چشمان خود را درشت تر از حد معمول نشان دهید. خب اکنون نگاهی به راهکار های تخصصی آرایشی برای چشم با پلک افتاده می اندازیم. بیایید روش درست میکاپ چشم با پلک افتاده را مورد بررسی قرار دهیم که برای انجام آن نیاز به خط چشم و سایه دارید.

میکاپ چشم برای پلک های افتاده ها

میکاپ چشم برای پلک های افتاده ها

اول از همه بیایید به جزئیات مربوط به این چشم ها نگاهی بیاندازیم، و ببینیم که چرا متفاوت هستند و چرا نیاز به اعمال تکنیک های مختلفی دارند.

 


آرایشگری

توی این پک فوق العاده، آرایشگری، کاشت ناخن و خودآرایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! آرایشگری رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! یا با یه آرایش لایت، توی هر جمعی بدرخش!


 

این چشم ها باید نسبت به چشم های معمولی میکاپ متفاوتی داشته باشند، زیرا شکل آن ها کمی تفاوت دارد و یک لایه ضخیمی از پوست، روی پلک بالا را پوشانده است و باعث می شود که پلک کوچک تر به نظر برسد. اکنون نیاز داریم که استایل میکاپ را طبق شکل چشم در نظر بگیریم تا پلک پهن تر شود و برجسته تر و واضح تر باشد. بنابراین چشم ها در این حالت بسته به نظر نمی رسند. خب بیایید ترفند های مربوط به این گونه چشم ها را در پیش بگیریم و نگاه دقیق تری به باید ها و نبایدهای آن بیاندازیم.

10 مدل آرایش چشم زیبا

باید ها

1-همیشه باید بیس یا پایه آرایش پشت پلک را قبل از استفاده از هایلایتر یا سایه آماده کنید. بیس صحیح میکاپ به شما کمک می کند که از مصنوعی شدن آرایش جلوگیری کنید. سپس باید یک نوع خط مصنوعی با خط چشم در پشت پلک ایجاد کنید تا آن را به چشم معمولی شبیه کند. تا بتوانید یک میکاپ زیبا برای این چشم داشته باشید.

2-سایه ای با رنگ تیره تر را بزنید و بعد هایلایتر روشن تر را اعمال کنید تا این تفکیک خط پلک بالا بتواند چشمان شما را باز تر نشان دهد.

3-کمی رنگ تیره تر را روی قسمت خط مصنوعی دار پلک بزنید تا عمق چشم شما بیشتر شود.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

نباید ها

1-دم ابرو ها نباید به سمت پایین باشد. باید ابرو ها را کوتاه تر و در حالت طبیعی خود بالا نگه دارید.

2-کل استخوان ابرو را هایلایت نکنید، و گرنه آرایش چشمتان به هم می ریزد و میکاپ شما تخصصی نخواهد بود.

3-بیش از حد در ایجاد خط پشت پلک افراط نکنید. زیرا باعث بسته تر شدن و ریز تر نشان داده شدن چشم می شود.

این ها موارد پایه ای برای آرایش چشم با پلک افتاده هستند. اکنون نگاهی به دستورالعمل کشیدن خط چشم و سایه برای این چشم ها می اندازیم تا چشم با پلک افتاده درشت تر و با میکاپی تخصصی تر نشان داده شود.

راهکار های کشیدن خط چشم برای چشم هایی با پلک افتاده

راهکار های کشیدن خط چشم برای چشم هایی با پلک افتاده

این خط چشم ها باید به گونه ای باشند که چشم ها را شبیه به چشم هایی با پلک معمولی و نرمال نشان دهند. می توانید شکل چشم را با استفاده از تکنیک خاصی از خط چشم برای چشم با پلک افتاده تغییر دهید. در این قسمت راهکار های مهمی را برای خط چشم با پلک افتاده ها به شما نشان خواهیم داد.

  • نباید برای چشم با پلک افتاده خط چشم کلفت بکشید زیرا ظاهر آن را عجیب و غریب می کند.
  • نباید خط چشم دنباله دار بکشید. بهتر است آن را صاف و طبیعی روی پلک بکشید.
  • نباید خط چشم تیره تر و ضخیم را روی پلک پایین بکشید. به جای آن، یک خط چشم نازک روی نیمه خارجی خط مژه بکشید. به داخل وارد نشوید و اجازه دهید که چشمان شما بزرگ تر و درشت تر نشان داده شود.

نکات کشیدن خط چشم

ترفند سایه زدن برای چشم با پلک افتاده

Hooded Eyeshadow Tips

همان طور که در مورد خط چشم ملایم رفتار کردیم، در مورد سایه هم باید این کار را انجام داد. باید متود سایه را نیز مانند متود خط چشم پیش ببریم. در کنار آن نیز همه ترفند های زیر را به کار بیاندازید.

  • مقداری سایه را از قسمت گوشه داخلی چشم شروع به اعمال کنید و بعد آن را به گوشه خارجی V شکل بزنید تا قسمت بیرونی سایه ای دودی داشته باشد.
  • مقداری سایه را فقط به قسمت خارجی پلک بزنید. این سایه را برای گوشه داخلی به کار نبرید تا چشم هایتان بازتر دیده شود. در غیر این صورت چشم ها کوچک تر و بسته تر نشان داده می شود.
  • مقداری سایه چشم را به صورت موج دار روی پلک بزنید تا آن خط مصنوعی ایجاد شده با خط چشم ظاهر بهتری پیدا کند.

میکاپ ابرو های پایین و چشم های بادامی

Hooded Eyes and Low Eyebrows Makeup

یکی از مهم ترین ترفند های میکاپ چشم با پلک افتاده، تنظیم پایین بودن ابرو ها است که باید آن ها را بالاتر برد تا افتادگی پلک را پنهان کند. راه های طبیعی و غیر طبیعی وجود دارند اما لیفت کردن ابروی پایین یکی از برجسته ترین اهداف میکاپ چشم با پلک افتاده است. اگر بخواهید راه غیر طبیعی را در پیش بگیرید، می توانید قسمت پایین آمده ابرو را شیو کنید و با مداد کمی قسمت های مورد نیاز را شکل داده و بعد ابرو ها را به سمت بالا شانه کنید. برای استفاده از یک راه طبیعی، باید معیار هایی برای اندازه گیری داشته باشید و یک نقطه شروع و پایان برای خود تعیین کنید و قسمت های اضافه پایین ابرو را بردارید. این ها چند نکته ساده اما اثرگزار برای این نوع میکاپ ها هستند که ابروی شما را لیفت می کنند و باعث می شوند که چشمان شما باز و درشت تر به نظر برسند.

چگونه چشمان خود را با آرایش درشت و جذاب کنیم؟

یک نقطه مشخص را مطابق با شکل صورتتان با مداد و یا براش برای انتهای ابرو مشخص کنید . مداد را در طول گوشه خارجی بینی و گوشه داخل چشم قرار دهید و نقطه شروع ابرو را مشخص کنید.

در مرحله دوم، مداد را در طول گوشه خارجی بینی و عنبیه چشم قرار دهید و نقطه انتهای ابرو را برای لیفت کردن مشخص کنید.

اکنون قسمت لیفت شدن ابرو ها مشخص شده است. قسمت باقی مانده از پایین ابرو، باید کمی برداشته شود تا ابروها بالاتر از حدی که هستند، به نظر برسند. این یک ترفند آسان برای میکاپ چشم با پلک افتاده است.

همه این ترفند هایی که برای میکاپ چشم با پلک افتاده و ابروهای پایین معرفی کردیم، باعث درشت تر و بازتر نشان دادن چشم این افراد می شود، به شرطی که آن ها را درست بکار ببندید.

چگونه بدون آرایش چشمانی درشت و جذاب داشته باشیم؟

شنیون

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا