آموزش تصویری نقاشی دیجیتال در 30 دقیقه! (گام به گام)

0

همانطور که می دانید برای وارد شدن به دنیای نقاشی دیجیتال باید به صورت کاملا کاربردی و حرفه ای آموزش های لازم را ببینید. آنچه در این مقاله می خواهیم به شما ارائه دهیم آموزش تصویری نقاشی دیجیتال است که بصورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.

مقدمه:

نقاشی دیجیتالی همان ایجاد یک اثر هنری در کامپیوتر یا تبلت می باشد. شما با دریافت این آموزش ها میتوانید همزمان علاوه بر یادگیری و استفاده از ابزار دیجیتال همزمان به صورت گام به گام با مبانی تصویر گری و تصویر سازی هم آشنا شوید. امروزه نقاشی دیجیتالی در عرصه هنر بسیار رشد کرده‌است، از این هنر بیشتر در طراحی مفهومی فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و بازی‌های ویدئویی استفاده می‌شود.


 

مطلب مرتبط:  آموزش ۱۰تکنیک فتوشاپ حرفه ای که عکاسی من را تغییر دادند!

نفاشی-دیجیتال-در-فتوشاپ)

۱- دانلود فیلم آموزشی نقاشی دیجیتال

برخی از نرم‌افزارهای طراحی دیجیتالی عبارتند از Corel Painter، Adobe Photoshop ، GIMP، ArtRage و کریتا. این نرم‌افزارها به کاربران محیطی مشابه یک بوم نقاشی فیزیکی را می‌دهند. از دیگر ابزاری که به رسم تصاویر به کاربران کمک می‌کند تبلتهای گرافیکی هستند که داری صفحه‌ای مسطح و همچنین یک قلم مخصوص هستند که به کاربر این امکان را می‌دهند تا خطوط ترسیم شده خود را مستقیماً به کامپیوتر انتقال دهند و تسلط بیشتری روی طرح خود داشته باشند.

اگر چه آموزش های نقاشی دیجیتال خیلی گسترده است اما آموزش هایی که در سایت ما می بینید بصورت گلچین شده از اصولی ترین کاربردهای نقاشی دیجیتال می باشد. در ادامه می توانید فیلم های آموزش نقاشی دیجیتال را بصورت رایگان دانلود نمایید.

لینک های دانلود :

لینک دانلود بخش اول : آموزش نقاشی دیجیتال با استفاده از فتوشاپ

لینک دانلود بخش دوم : آموزش نقاشی دیجیتال با استفاده از قلم نوری

۲-جزوه پی دی اف رایگان آموزش نقاشی دیجیتال

همچنین می توانید برای دریافت فایل pdf آموزش نقاشی دیجیتال روی این لینک کلیک نمایید.

اگر چه نقاشی دیجیتال به هنرمند این اجازه را می‌دهد تا به راحتی با ابزارهای موجود در برنامه‌ها به صورت آزادانه کار کند اما برخی معتقدند هنوز هم هنرمندان، تسلط بیشتری روی بوم نقاشی که به صورت فیزیکی وجود دارد و قلم مویی که در دست می‌گیرند دارند و این به سلیقه خود شماست که کدام روش را انتخاب نمایید، سنتی یا دیجیتال؟

کاربران گرامی! چنانچه در مورد این مطلب سؤالی در ذهنتان نقش بسته ، آنرا با ما در میان بگذارید.

نقاشی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید