آموزش هنرهای رزمی-دفاعی (تصویری)

دانلود رایگان بهترین کتاب آموزش دفاع شخصی (پی دی اف)

defa

درادامه ی مطالبی که از دفاع شخصی ارائه دادیم دراین پست میخواهیم چندین کتاب رایگان دفاع شخصی را به شما معرفی کنیم هر چند که دفاع شخصی را حتما باید با رفتن به کلاس یاد بگیرید ولی آین کتاب ها می توانند شما را در یادگیری مطالب بیشتر کمک کند.

مقدمه:

دفاع شخصی عملی است که برای محافظت از خود در برابر حملات،با استفاده از نیروی فیزیکی انجام می دهیم برای دفاعی موثر در برابر حملات متنوع لازم است تا انواع گوناگون حملات، و تکنیک های موثر برای دفاع در برابر این گونه حملات را تجزیه و تحلیل کنیم.همچنین شناسایی نقاط ضعف و قوت این تکنیک ها هم به اندازه شناسایی نقاط قوت و ضعف ها و محدودیت های شما  ضروری است.بیایید با این حقیقت شروع کنیم که دفاع شخصی، یک دفاع مثبت است و برای اهداف منفی مورد استفاده قرار نمی گیرد.
یک بار دیگر عبارت بالا را بخوانید منظور از دفاع مثبت این است که بعد از انجام آن، بگوئید که من بودم این کار را کردم نه اینکه بگوئید تقصیر من نبود و نمی خواستم …
به زبان ساده در دفاع شخصی شما دست به اعمالی می زنید که در زمانهای عادی این اعمال جرم هستند.
یک بار دیگر این جمله را بخوانید.شما مرتکب اعمالی می شوید که در 99 درصد وارد جرم است اما شما مسئولیت انجام آن را می پذیرید چون در غیر اینصورت ممکن است همین اعمال بر روی خود شما انجام شود.
وقتی که به این کار دست زدید بعدا نمی توانید بگوئید “راستش من نمی خواستم اینطوری بشه “.ممکن است شما به عنوان دفاع شخصی شروع به انجام عملی کنید اما در جریان انجام آن مرز را رد کنید در این صورت شما مرتکب جرم شده اید.


راه های دفاع شخصی هنگام مورد حمله قرار گرفتن:

  • نشان دهید که نسبت به موقعیت آگاه هستید
  • بدنتان را آماده کنید
  • نگذارید موهایتان توی دست و پا باشند
  • دنبال یک سلاح بگردید5ـ درخواست کمک کنید
  • با نقاط ضعف بدن آشنایی داشته باشید
  • از مبارزه کردن نترسید
  • سعی کنید فرار کنید
  • گوش هایتان را آزاد نگه دارید
  • از چیزهای اطراف خودتان استفاده کنید
  • آرامش خودتان را حفظ کنید

از دست ندهید :خرید جدیدترین بسته آموزش دفاع شخصی بانوان‌ توسط خانم کبری اسماعیلی


دانلود چند کتاب برای دفاع شخصی :

دانلود کتاب دفاع شخصی برای بانوان

دانلود کتاب دفاع شخصی برای آقایان

دانلود کتاب دفاع شخصی (انگلیسی-تصویری)

دانلود کتاب اموزش دفاع شخصی در خیابان

دانلود کتابهای تکنیک های دفاع از خود شیوه های رزمی بروسلی


ویدئو از دفاع شخصی :

 

 

 

 

این بسته را حتما خریداری کنید :آموزش تکنیک های هنر دفاع شخصی


توصیه می‌شود تکنیک‌های دفاع شخصی تحت رفتارهای تهدیدآمیز و خشونت سیستماتیک در کلاس‌های دفاع شخصی آموخته شود. آموزش دفاع شخصی در رشته‌های گوناگون در سراسر جهان گسترده شده‌است و بسیاری از مدرسان هنرهای رزمی نیز کلاس‌های دفاع شخصیِ مختلفی را برگزار می‌کنند. درحالی‌که تمام آموزش‌های هنرهای رزمی را می‌توان استدلالی نسبت به برخی از برنامه‌های کاربردی برای دفاع شخصی دانست، دوره‌های دفاع شخصیِ مختلفی که با توجه به رخدادهای واقعیِ بهینه‌سازی به بازار عرضه شده‌است. با توجه به وجود ورزش‌های مناسب، تعدادی زیرشاخه‌های متنوع اختصاصی (برای مثال، دفاع در برابر اقدام به تجاوز برای زنان، دفاع از خود برای کودکان و نوجوانان) نیز وجود دارد.

اگر که سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات مطرح کنید .

دفاع-شخصی-بانوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا