آموزش طرز تهیه انواع دسر و گلاسه

آموزش 5 روش طرز تهیه ژله شیک برای مهمانی (متفاوت و دلچسب)

چای بستنی دسر

5 دستور ساده درست کردن ژله که بچه ها عاشقشان می شوند. جشن تولد فرزندتان را با این ژله های خلاقانه درخشان کنید! بچه ها این ژله های خوشمزه را خیلی دوست دارند و درست کردنشان بسیار سریع و ساده است.

1-میلک شیک توت فرنگی و آدامس بادکنکی

پودر ژله با طعم آدامس بادکنکی را با 225 میلی لیتر آب جوش آماده کنید. مخلوط را به دو بخش مساوی تقسیم کنید. یک نیمه را با 100 میلی لیتر آب و نیمه دیگر را با 100 میلی لیتر ماست توت فرنگی مخلوط کنید.

نیمه ی شفاف را در لیوان های شیشه ای بریزید و اجازه دهید ژله ببندد. سپس ماست را روی آن ریخته و در یخچال بگذارید تا آماده شود. روی آن را با آب نبات های رنگی و نی تزئین کنید.

2- بستنی مخلوط با نوشابه

ژله با طعم نوشابه را طبق دستورالعمل های روی بسته آماده کنید. آن را در ظرفی مربعی شکل بریزید و در یخچال بگذارید تا ببندد.

وقتی آماده شد، آن را از یخچال خارج کنید و با چاقو به قطعات مکعب شکل ببرید. لیوان های شیشه ای را از مکعب های ژله ای پر کنید و روی آن بستنی اضافه کنید.

جالبه: آموزش تصویری طرز تهیه سس شکلات برای مهمانی ها (فوق العاده خوشمزه)

3- کیک های فنجانی ژله ای قرمز مخملی

ژله با طعم میوه ی اژدها را طبق دستورالعمل های روی بسته آماده کنید. آن را در قالب های سیلیکونی کیک فنجانی بریزید و در یخچال بگذارید تا ببندد.

وقتی آماده شد، ژله را از قالب ها خارج کنید و روی یک بشقاب بگذارید. از خامه ی زده شده یا بستنی برای روی ژله استفاده کنید و آن را با تزئینات کیک، تزئین کنید.

4- ژله ی ترش

از ژله ی آدامس بادکنکی یا پشمکی استفاده کنید. ژله را طبق دستورالعمل های روی بسته آماده کنید. پایین یک لیوان شیشه ای شفاف را با مارشمالوهای کوچک یا پاستیل های ترش مزه پر کنید. سپس لیوان را با ژله پر کنید و در یخچال بگذارید تا آماده شود.

5- ژله ی آب نباتی

مخلوطی از سه رنگ ژله؛ ما از طعم های آدامس بادکنکی، میوه ی اژدها و پشمک استفاده کرده ایم. ژله ها را طبق دستورالعمل های روی بسته آماده کنید.

یک لیوان شیشه ای شفاف را به دلخواه انتخاب کنید و یک سوم آن را با ژله ی پشمکی پر کنید. لیوان را برای حدود یک ساعت در یخچال قرار دهید تا ژله ببندد. بعد از یک ساعت، ژله ی آدامس بادکنکی را به لیوان اضافه کنید و آن را برای یک ساعت دیگر به یخچال بازگردانید تا ببندد و در پایان ژله ی میوه ی اژدها را در لیوان بریزید و اجازه دهید آماده شود. وقتی کامل آماده شد، آب نبات های رنگی، مارشمالوهای کوچک یا حتی مقداری خامه ی زده شده را برای تزئین روی ژله بریزید.

از دست ندین: طرز درست کردن ژله ساده و بسیار خوشمزه با میوه طبیعی (نه پودر ژله)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا