آموزش هنرهای مهم متفرقه بانوان

دانلود بهترین کتاب رایگان آموزش قالی بافی (pdf)

فرش-بافی

قالیبافی می تواند منبع درآمدی باشد برای افرادی که اوقات زیادی را در خانه سپری می کنند و دلایل موجهی برای اشتغال در بیرون از منزل دارند. پس کافیست آموزش های قالی بافی را که در مطالب قبلی به شما ارائه دادیم در کمترین زمان و خیلی راحت و آسان فرا بگیرید و همچنین پس از فراهم کردن دار یا کارگاه قالی و سایر وسایل لازم برای قالیبافی بعد از گذشت جند ماه که کارتان را به اتمام رساندید می بینید که چه سودی نصیبتان می شود.

مقدمه:

فرش دستبافت ایرانی بهترین انواع فرش عالم و رنگ های آن بهترین و زیباترین رنگ هاهستند و در کل دنیا فرش دستبافت ایرانی از محبوبیت شهرت خاصی برخوردار است. در ادامه بهترین کتاب رایگان آموزش قالی بافی را که بصورت فایل pdf می باشد برای شما تهیه کرده ایم که برای دانلود رایگان در اختیارتان قرار می دهیم.

ویدئوی آموزش مقدماتی قالی بافی (بخش اول):

 

پست مشابه: هنر قالیبافی چیست و درآمد آن چگونه است؟


آیا می دانستید! قدیمترین قالی شناخته شده که از سیبری شوروی توسط یک هیئت باستان شناسی بدست آمده، قالی « پازیریک» است. این قالی، رنگ آبی سیر دارد و مربوط به سده سوم قبل از میلاد یا ۳۰۰۰ سال پیش است. که نحوه بافت آن با تکنیک بافت امروزه تفاوت چندانی ندارد و نقش آن از نقوش هخامنشیان گرفته شده است. تمامی کارشناسان فرش جهان این فرش را متعلق به ایران دانسته اند. به دلیل نقش های موجود در فرش که دارای سربازهای هخامنشی و هم چنین نقوش مربوط به آن دورانِ ایران است دیده می شود.

لینک دریافت کتاب آموزش قالیبافی (فایل pdf)

لینک دریافت کتاب آموزش قالیبافی نسخه اندروید

لینک دریافت جزوه معرفی وسایل قالیبافی و نحوه گره زدن قالی

این پست کاربردی را حتما ببینید: 7 درس بسیار مهم آموزش تصویری قالی بافی در خانه (فیلم رایگان)

توجه! با اینکه بعضی از افراد از درآمد حاصل از قالیبافی راضی نیستند و می گویند درامد اینکار به زحمت زیادش نمی ارزد اما اگر شما بتوانید فرش دستبافتتان را مستقیما به مصرف کنندگان (نه خریداران فرش) بفروشید می توانید سود بیشتری را نصیب خود کنید.

 بسته های آموزشی فوق العاده و کامل می توانند در زمینه آموزش قالیبافی به شما کمک فراوانی نمایند. پس حتما آنها را مطالعه نمایید. اما چنانچه باز هم اشکال و ایرادی در این خصوص داشنید همکاران ما پاسخگوی سؤالات شما در بخش نظرات هستند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا