ریپورتاژ آگهی

سریعترین روش گرفتن مدرک آیلتس

چرب زبان

آمادگی آیلتس شامل درک فرمت آزمون آیلتس، نحوه نمره دهی، میزان نمره ی لازم برای قبولی و سپس برنامه ریزی برای رسیدن به نمره مورد نظر شما است. برای انجام این کار، در وهله ی اول باید همه ی مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، مهارت های آزمون را تمرین کنید و به یک دوره آمادگی زبان انگلیسی بپیوندید تا پیشرفت خود را قبل از ثبت نام در آزمون بررسی کنید.

در این مقاله قصد داریم به آزمون بین الملی آیلتس، ویژگی های آن، معرفی سریعترین راه برای گرفتن مدرک آیلتس بپردازیم.

آزمون آیلتس چیست؟

IELTS مخفف “International English Language Testing System” و به معنی «سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی». این آزمون به این منظور برگزار می شود تا افرادی که انگلیسی زبان نیستند بتوانند ثابت کنند سطح زبانی آن ها به قدری کافی هست ک بتوانند در کشور انگلیسی زبان و یا دیگر کشور هایی که این زبان را می پذیرند، به تحصیل بپردازند و یا کار کنند. آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی بوده و مورد تایید بسیاری از موسسات و دانشگاه های معتبر جهان است. این آزمون برای ارزیابی مهارت های «شنیدن»، «خواندن»، «نوشتن» و «صحبت کردن» بکار گرفته می شود.

ساختار و ویژگی های آزمون آیلتس

آزمون آیلتس بر اساس ساختار آزمون به دو نوع آکادمیک و جنرال تقسیم می شود.

پس از شرکت در آزمون آیلتس نتایج آن بین اعداد 1 تا 9 ارزیابی می شود. اعتبار آزمون آیلتس دو سال می باشد. ارزیابی قسمتهای Listening, Reading, writingو speaking به طور جداگانه انجام می گردد و در نهایت، نمره کلی به دست می آید.

زمان کلی آزمون آیلتس 3 ساعت بوده و 40 دقیقه برای Listening ، 60 دقیقه برای Reading و writing و 10-15 دقیقه برای speaking اختصاص داده می شود.

چگونه برای آزمون آیلتس آماده شویم؟

در زیر یک چک لیست سریع برای کمک به آمادگی برای آزمون آیلتس آورده ایم:

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

– فرمت آزمون را درک نمایید.

– نحوه ی نمره دهی آزمون را بدانید.

– خود را با زبان احاطه کنید.(فیلم، موزیک، پادکست، سریال و …)

– یک برنامه عملی تهیه کنید.

– به یک دوره آمادگی برای آزمون آیلتس بپیوندید.

– نمونه سوالات آزمون را تهیه و تمرین کنید.

– مهارت های آیلتس خود را تکمیل نمایید.

-پیشرفت خود را ارزیابی نمایید.

– برای آزمون ثبت نام کنید.

سریعترین روش گرفتن مدرک آیلتس

آزمون آیلتس و دیگر آزمون های بین المللی زبان آزمون هایی هستند که نحوه و کیفیت استفاده ی شما از زبان انگلیسی در زندگی روزمره را ارزیابی می نمایند. بنابراین علاوه بر تمرکز بر بحث های گرامری و نوشتاری مباحث اسپیکینگ و لیسینینگ هم بسیار حائز اهمیت هستند.

نحوه آمادگی برای آزمون مهمی چون آیلتس آن هم به سریعترین روش از فرد به فرد متفاوت است. گاها روش و برنامه ای که برای شخصی اثر بخش است برای دیگری اینچنین نیست.

آمادگی برای آزمون مهمی چون آیلتس، خصوصا اگر فرصت زیادی برای آمادگی نداشته باشید آسان نیست. قطعا شما در این مسیر به استاد و همراهی نیاز خواهید داشت که با استفاده از تجارب وی بهترین روش برای شما در نظر گرفته شود. اگر قصد شرکت در دوره های آمادگی آیلتس را دارید پیشنهاد ما دوره های آموزشگاه دهخدا است.

آموزشگاه دهخدا دوره های آمادگی آزمون آیلتس را به دو صورت آنلاین و حضوری با بهترین منابع موجود بوسیله ی بهترین ومجرب ترین اساتید سطح کشور برگزار می کند تا داوطلبان را در کمترین زمان به نتیجه ی دلخواه خود برساند.

سخن آخر

در این مقاله در رابطه با آزمون آیلتس، شرایط برگزاری، نحوه ی شرکت و آمادگی برای این آزمون صحبت کردیم. اگر شما هم جزو داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس هستید و احساس سردرگمی می کنید، دوره آیلتس فشرده موسسه ی دهخدا بصورت حضوری و آنلاین ، خصوصی و گروهی، قطعا شمارا به بهترین نتایج خواهد رساند.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا