تبلیغات

کیفیت تبلیغات در هنر فردی

هنر فردی یکی از باکیفیت ترین وب سایت ها در میان سایت های چند منظوره مجله ای می باشد که طیف متنوعی از موضوعات، از آشپزی گرفته تا آرایشگری، خیاطی، آموزش های خود اشتغالی و صدها موضوع دیگر را در خود جای داده است. به دلیل کیفیت بالای مطالب، از سوی کاربران به عنوان یک منبع معتبر شناخته می شود.

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه “هنری فردی”، تبلیغات بنری در وب سایت ما نسبت به رسانه‌های دیگر با دقت تر انتخاب می‌شود و تعداد آن نیز بسیار محدود است (حداکثر 3 بنر در یک صفحه!). در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

80 درصد ترافیک وب سایت هنر فردی به صورت کاملا ارگانیک بوده و بازدید حدود 40-70 هزار نفر روزانه (تعداد دقیق را از الکسا مشاهده نمایید)، در یک ماه تبلیغ شما حداقل به چشم 1-2 میلیون کاربر می رسد و از آن آگاهی پیدا می کنند. بنابراین از بازدهی تبلیغات بنری در وب سایت هنر فردی کاملا مطمئن باشید.

جایگاه بنرهای تبلیغاتی

honar

  • بنر A در همه جا نمایش داده می شود (در گوشی موبایل نیز تصویر اول است)
  • بنر B در ابتدای همه مطالب نمایش داده می شود (در گوشی موبایل نیز در ابتدای مطالب است)
  • بنر C در کنار همه مطالب نمایش داده می شود (در گوشی موبایل نیز بعد از مطالب است)
  • بنر D در کنار همه مطالب نمایش داده می شود (در گوشی موبایل نیز بعد از مطالب است)

هزینه بنر A:  ماهیانه 4 میلیون و پانصد هزار تومان (با لینک غیرمستقیم)- 6 میلیون و 800 هزار تومان (لینک مستقیم)

هزینه بنر B:  ماهیانه 4 میلیون تومان (با لینک غیرمستقیم)- 5 میلیون و 900 هزار تومان (لینک مستقیم)

هزینه بنر C:  ماهیانه 3 میلیون تومان (با لینک غیرمستقیم)- ماهیانه 4 میلیون و 500 هزار تومان (لینک مستقیم)

هزینه بنر D:  ماهیانه 2 میلیون و 500 هزار تومان (با لینک غیرمستقیم)- ماهیانه 4 میلیون تومان (لینک مستقیم)

تبلیغ در یک یا چند دسته خاص

فرض کنید می خواهید فروشگاه پارچه و پرده خود را در وب سایت های مختلف تبلیغ کنید. در این حالت مخاطبان شما عمدتا کسانی هستند که به دنبال مطالب خیاطی، بافتنی و … می باشند. در این موارد شما می توانید با قیمتی کمتر نسبت به قیمت نمایش در همه صفحات، محصول خود را به صورت هدفمند، فقط در چند دسته خاص معرفی کنید. جایگاه های تبلیغاتی در این نوع تبلیغ هم همان جایگاه های ذکر شده در بالا هستند با این تفاوت که تبلیغ شما در چند دسته یا برچسب خاص که مدنظر شماست، نمایش داده می شوند.

هزینه تبلیغات از این نوع: تماس بگیرید (معمولا 20-30 درصد زیر قیمت های بالا)

ریپورتاژ آگهی

محتوای حمایت شده با ایجاد ارزش برای کاربر در زمینه کاری شما و همچنین تبلیغاتی نبودن محتوا، حسی مثبت نسبت به کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند و مخاطبین هدف را به سمت شما روانه می‌کند. این محتوا توسط تیم هنر فردی و یا توسط شما تولید شده و در وب‌سایت منتشر می‌شود و به صورت مادام‌العمر نیز در وب‌سایت باقی خواهد ماند. ریپورتاژ آگهی را فقط برای هدایت ترافیک به صفحه مورد نظرتان استفاده نکنید بلکه برای بالا بردن اعتبار سایت خود از طریق بک لینک های دائمی نزد گوگل به کار ببرید! در ریپورتاژ کیفیت بک لینک سایت را بیشتر مدنظر دهید تا اینکه ترافیک یا الکسای یک سایت (که به راحتی قابل دستکاری ست).

شما در هر ریپورتاژ می توانید 3 لینک مستقیم (فالو) بسیار ارزشمند برای یک دامنه دریافت کنید و وب سایت خود را از نگاه گوگل به شکل چشم گیری معتبرتر کنید. وبسایت ما به کمتر از 10 وبسایت خارجی لینک فالو داده است و از این بابت از بسیاری از وبسایت های فارسی اعتبار بیشتری از نظر ارزش لینک دهی دارد.

هزینه ریپورتاژ با تگ ریپورتاژ و تا 3 لینک به یک دامنه: 1 میلیون و 400 هرار تومان

هزینه ریپورتاژ با دسته بندی مرتبط و تا 3 لینک به 2 دامنه: 2 میلیون و 500 هرار تومان

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی شما در کنار همه پست های سایت نمایش داده می شوند. بنابراین نه تنها کاربران محترم وب سایت ما، محصول و کالای تبلیغاتی شما را خواهند دید بلکه صدها لینک مستقیم ارزشمند به سایت خود دریافت خواهید کرد تا رتبه شما در گوگل به طور چشمگیری افزایش پیدا کند.

هزینه تبلیغات متنی: ماهیانه 700 هزار تومان

برای رزرو تبلیغات

برای رزرو تبلیغات با شماره 09191210008 یا ایمیل maxer.ir@gmail.com تماس بگیرید.

نکات مهم:

کسب و کارهای محترم تبلیغ‌دهنده توجه داشته باشند، در صورتی که پس از انتشار تبلیغ شما برای گروه هنرفردی محرز شود که تبلیغات شما گمراه کننده و همراه با ادعای نادرست برای کاربران ارزشمند هنر فردی است، تبلیغ شما فورا از وب سایت حذف خواهد شد. توجه داشته باشید که جملات و ادعاهای تبلیغاتی که استفاده می‌کنید با محصول و خدماتی که ارایه می‌کنید هماهنگی کامل داشته باشد. وجه پرداختی نیز در صورت گذشت 24 ساعت از انتشار بازپس داده نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا